Контакти

Вітаємо! Служба підтримки клієнтів сайту edigitalstu.org у будь-який час готова поспілкуватися з вами. Наші співробітники надають кваліфіковану допомогу з будь-яких профільних питань та розглядають коментарі та пропозиції.

Причини звернення 

Ми маємо великий досвід стосовно всього, що відноситься до казино та азартних ігор. Тому ви можете запитувати нас про гральні автомати, ігрові заклади, бонуси тощо. Сподіваємося, що наші відповіді будуть вам корисні.

У разі виникнення труднощів щодо пошуку інформації, технічних неполадок, спірних питань ми готові вирішити будь-яку проблему або надати відповідні рекомендації.

Якщо ви знайшли невідповідність, неточність або помилку в контенті ресурсу, просимо якнайшвидше повідомити нам про це. Ми будемо вдячні за допомогу і виправимо недолік. Такі звернення дуже важливі, адже ми робимо все необхідне для вдосконалення сервісу.

Якщо ви працюєте в ЗМІ і хочете отримати більше відомостей про наш ресурс, ми залюбки почнемо з вами діалог.

У будь-якому разі просимо перевіряти зміст свого звернення, щоб ми надали вам максимально повну відповідь. 

Способи зв’язку

Ви можете зв’язатися з нами по електронній пошті або через відповідну форму, що міститься на сайті. Вона призначена для коментарів, відгуків, пропозицій.