Політика конфіденційності

Ця Політика конфіденційності (далі − Політика) розповсюджується на всю інформацію, що її надають користувачі даного ресурсу. Реєстрація на сайті означає повну згоду з Політикою та зазначеними у ній умовами обробки персональних даних. Якщо відвідувач не погоджується з відповідними умовами, йому слід утриматися від використання проекту.

Обзорник edigitalstu.org докладає максимум зусиль для захищення особистих даних користувачів. Будь-які відомості, надані нашими клієнтами при використанні сервісу та контенту сайту, можуть бути застосовані лише у межах даної Політики. Взаємодія з ресурсом безпечна, адже захищається сучасними протоколами.

Адміністрація сайту залишає за собою право вносити зміни до Політики без інформування користувачів, тому їм рекомендується регулярно перевіряти сторінку, щоб залишатися в курсі діючих правил та умов.

Інформація, що може нам знадобитися

Будь-якому зареєстрованому користувачеві сайту edigitalstu.org може бути запропоновано надати діючий e-mail та (за потреби) інші персональні дані. Це необхідно для ідентифікації клієнта або зв’язку з ним.

Електронна пошта

Адреса електронної пошти користувача потрібна у разі оформлення ним підписки на новини і рекомендації. Ми зберігаємо адресу, адже на неї будуть регулярно відправлятися інформативні електронні листи. Відправка останніх можлива виключно після підтвердження розсилки відвідувачем. Дані про використання розсилок клієнтами збираються з метою поліпшення процесу та подальшої оцінки важливості та корисності наданого контенту. Користувач має право в будь-який час відмовитися від наших листів. Для цього достатньо перейти за посиланням у кінці листа або звернутися до служби підтримки.

Діагностика використання сайту

Збір інформації про використання сайту відбувається автоматично. Зберіганню підлягають:

  • операційна система пристрою, з якого виконується вхід на сайт;

  • IP-адреса та унікальний ідентифікатор;

  • вид та версія браузера;

  • адреси сторінок edigitalstu.org, що були відвідані;

  • час, проведений на ресурсі у цілому та на окремих сторінках зокрема;

  • інша діагностична інформація.

Місце проживання, прізвище, ім’я, по батькові ми не запитуємо, тому вищеназвані дані про використання сервісу не можуть бути пов’язані безпосередньо з відвідувачем. Також нами використовуються файли cookie з метою поліпшити клієнтам взаємодію з ресурсом.

Використання особистої інформації

Особисті дані, що їх відвідувач самостійно повідомляє під час реєстрації, залишення коментарів і відгуків або в іншому випадку, можуть бути використані в таких цілях:

  • для зв’язку із користувачем;

  • підтримки сервісу, у тому числі моніторинга трафіку;

  • управління користувацькими запитами;

  • подальшого розвитку сайту, включаючи наповнення контентом.

Новини, спецпропозиції, загальні свідчення про певні події, товари та послуги надаються клієнтові лише у разі його погодження з отриманням відповідної інформації.

Зберігання персональних даних

Зібрані дані захищаються від несанкціонованого доступу сучасними методами, їх збереження забезпечується суворим дотриманням регламенту GDPR. Діагностична інформація про використання нашого ресурсу, e-mail користувачів та дані про розсилки зберігаються в надійних сервісах − Google Analytics і Mailerlite. Зберігання відповідного контенту цими сторонніми компаніями регулюється та контролюється їх політикою конфіденційності.

Розкриття персональних відомостей

Існує кілька обставин, при яких адміністрація edigitalstu.org буде змушена розкрити особисту інформацію клієнтів у відповідності до чинного законодавства. Так, це може статися за вимогою суду, виконавчої служби та інших державних органів. У разі злиття, придбання або передачі нашого ресурсу іншій компанії персональні відомості користувачів також можуть перейти до останньої та стати предметом регулювання її політики конфіденційності.

Ступінь безпеки особистих даних

Безпека персональних відомостей клієнтів вкрай важлива для нашого сервісу, і ми робимо все можливе для її забезпечення. Але повинні попередити, що жоден, навіть найсучасніший спосіб зберігання та передачі даних через Мережу не є ідеальним. У зв’язку з цим адміністрація не може надати стовідсоткові гарантії абсолютної безпеки особистих даних. Але ми постійно слідкуємо за інноваціями та оновленнями комерційних протоколів захисту і максимально їх використовуємо.

Посилання на сторонні ресурси

На сторінках edigitalstu.org містяться посилання на різні інтернет-ресурси, діяльністю яких ми не управляємо. Клік на посилання призведе до перенаправлення на відповідний сайт. Якщо відвідувач схоче створити обліковий запис на такому сайті, йому слід попередньо ознайомитися з його політикою конфіденційності. Наша компанія не контролює сторонні ресурси та не несе відповідальності за їх контент та дії.