Огляд букмекерської контори Parimatch

Паріматч − одна з найдавніших букмекерських контор, працюючих на ринку азартних розваг. Робити у Парі Матч ставки на спорт можуть громадяни пострадянських держав. Багата історія, безліч позитивних відгуків та наявність офіційної ліцензії − основні ознаки якості та надійності букмекера. На сьогодні це один із лідерів у своїй галузі.

Загальна інформація про БК Parimatch

❓ Рік заснування 1994 рік
✔ Ліцензія Кюрасао
🎁 Бонуси Бонус за реєстрацію, фрібети, індивідуальні заохочення, страхування ставок
⚽ Види спорту Віртуальний спорт, класичні спортивні події, кіберспорт, UFC, культурні заходи
😎 Live-ставки Доступні
💵 Мін. ставка 10 грн
💰 Макс. ставка Встановлює букмекер
💳  Методи поповнення Банківські карти, Моно та Приват24, термінали, Telegram-bot, криптовалюти, G-Pay, ApplePay
📱 Додаток Доступний для всіх смартфонів
💬 Чат-підтримка 24/7

Ліцензія букмекерської контори Паріматч

Букмекер працює на підставі ліцензії, виданої в 2009 році Федеральною податковою службою. Отже, заклад повністю законний. Це гарантує прозорі парі, чесні виплати виграних коштів, безпеку клієнтів.

Огляд офіційного сайту БК Парі Матч

Незважаючи на багаторічний вік, букмекерська контора Parimatch легко відмовляється від консервативних рішень та активно реалізує різноманітні нововведення. Адміністрація вважає, що це допомагає проекту збільшувати свої можливості, і це насправді так. Звідси − періодична переробка сайту та експерименти з геймплеєм.

Відносно недавно сайт parimatch com було оновлено, адже перед цим інтерфейс викликав чимало питань щодо зручності. Зміни пішли ресурсу на користь, і він став прикладом того, якою має бути авторитетна онлайн платформа для спортивних ставок. Сайт оформлений у фірмових чорно-жовтих кольорах і виглядає дуже стильно.

Із точки зору функціональності тут все просто. Ліворуч традиційно розташовані лінії прематч та лайв. Центральну частину займає слайд-банер із ключовими подіями та акціями БК. Одразу під ним − найпопулярніші змагання. Праворуч розміщено купон ставок, кнопки реєстрації та входу в Паріматч Україна, контакти підтримки.

У нижній частині сторінки розташовані відомості про ліцензію, користувацька угода, правила тощо. Також є розділи зі статистикою, результатами та сервісом відеотрансляцій.

Реєстрація та вхід на сайт БК Parimatch

Реєстраційна форма на сайті pari-match ua дуже проста: достатньо натиснути відповідну кнопку та дотримуватися інструкцій та підказок. Заповнюючи поля, слід мати доступ до мобільного телефону та електронної пошти. Головне – бути уважним та правильно вказати мінімум даних.

Швидка та проста реєстрація притаманна всім БК з нашого рейтингу букмекерських контор.

Як зареєструватися в Паріматч

Щоб зробити ставку в Парі Матч, користувачеві слід відкрити обліковий запис на сайті БК, тобто заповнити просту форму, вказавши:

 • номер телефону;
 • дату народження;
 • e-mail.

Після цього слід підтвердити повноліття (18+), погодитися із правилами та обробкою персональних даних. Далі залишається лише авторизуватися через СМС або пошту.

Альтернативний варіант реєстрації − обліковий запис в Google. Достатньо натиснути на відповідний логотип, щоб прив’язати свій акаунт у соцмережі до БК. Дані профілю повністю продублюються.

Верифікація в Parimatch

Без проходження верифікації в букмекерській конторі Паріматч беттерові буде відмовлено у виплаті коштів. Процедура обов’язкова, адже вона підтверджує повноліття клієнта, дозволяє попереджати та виявляти випадки клонування акаунтів, що заборонено правилами. Для перевірки можна використати:

 • наземний пункт салону «Євромережа»;

 • портал Центру обліку переказів інтерактивних ставок (ЦОПІС), якщо на ньому є підтверджений акаунт.

В іншому випадку доведеться завантажувати кольорові скани паспорта (ID-картки), ІНН та селфі з аркушем, де має бути написано «Ідентифікація в Parimatch».

Важливо! Якщо гравець має обліковий запис на сайті ЦОПІС, при реєстрації в букмекерській конторі Паріматч необхідно вказати той номер мобільного телефону, що прив’язаний до Центру. Це дозволить уникнути повторної ідентифікації.

Вхід до власного кабінету Парі Матч

Щоб виконати вхід в особистий кабінет Парі Матч, слід ввести одноразовий код, що прийде в SMS-повідомленні, або перейти за посиланням, що міститься в листі, що підтверджує реєстрацію. Після цього вказується пароль. Система запам’ятовує інформацію, тому вводити її повторно не потрібно. У кабінеті знаходяться основний та бонусний рахунки, історія транзакцій, шкала прогресу відіграшу бонусів, налаштування та інші функції.

БК Parimatch: лінія та коефіцієнти букмекера

За створенням ліній Parimatch онлайн є гібридним букмекером. Одна частина лінії формується самотужки, а друга надається IT постачальниками і трохи змінюється. БК може довго утримувати власні коефіцієнти − попри загальний тренд.

Глибина наповнення – вища за середню. Можна ставити на кіберспорт, головні та деякі маловідомі дисципліни та події (дартс, крикет, хокей із м’ячем тощо). Футбольний розпис виділяється варіативністю основних та додаткових фор і тоталів. Одним із найсильніших є розпис на традиційний хокей.

Коефіцієнти Парі Матч не назвеш високими, але вони й не низькі. Так, середня маржа на головні події варіює в діапазоні 3-5%, а для другорядних та невідомих змагань може складати до 10%. Середній показник маржі для лайв ставок більший, ніж у прематчі, і часто перевищує 8-10%.

Види ставок букмекерскої контори Паріматч

У БК Парі Матч лайв та інші типи парі доступні кожному користувачеві. Стандартний набір ставок у футболі та хокеї:

 • на окремі періоди;
 • фори і тотали;
 • голи;
 • час та інші показники.

Особливо багато парі укладаються на голи: спортсменів, час, послідовність, кутові, тайм, тощо. На ТОП змагання надається розширений розпис ставок на статистику. Можна поставити на майстерність спортсмена, володіння м’ячем, порушення, штрафи, а також комбіновані результати та різницю в рахунку.

Баскетболу на офіційному сайті Парі Матч Україна також приділяється багато уваги: статистика штрафних, дво- та трьохочкові кидки, підбирання, перехоплення, точність кидків тощо. Пропозиція на теніс – вища за середню. Добре реалізовані додаткові тотали та фори.

На передньому плані в БК знаходиться кіберспорт. Бетери можуть ставити практично на всі дисципліни: Dota, Counter-Strike, LoL, Valorant, Call of Duty та багато інших. Довгострокових ставок багато, але тільки на топові події.

Live ставки

За охопленням ставок live Parimatch дещо поступається конкурентам, що спеціалізуються на live, наприклад Фонбет та іншим. Але розпис на події вельми широкий, доступні ставки на проміжок часу. Можна дивитися трансляції та інфографіку навіть при нульовому балансі.

ВІП-ставки

На ресурсі доступні VIP-ставки, що зручно деяким гравцям. Так, граючи в прематчі, можна внести до купону відповідну позначку і запросити підвищений коефіцієнт. Функція стає доступною, якщо сума ставки більша за 6800 рублів. Після оформлення заявки БК розглядає її та на протязі 15 хвилин дає відповідь. Тип купона − ординар, експрес або система.

Мінімальна та максимальна ставки

Мінімальна ставка в БК Парі-Матч онлайн складає 20 рублів, максимальна в офіційних правилах не оговорюється. Однак сума може безпосередньо залежати від обраного типу парі. Зокрема, для одних ставок можуть діяти обмеження до 1000, інших − 2000 руб, а треті взагалі не мають верхнього ліміту.

Укладання парі

Щоб зробити в Parimatch ставку на спорт, необхідно:

 1. обрати дисципліну та подію (є пошуковик із фільтром);
 2. клікнути по турніру та відкрити ймовірні результати;
 3. вказати суму ставки у купоні;
 4. натиснути кнопку «Зробити ставку».

За бажанням, можна скористатися фунцією Cashout, щоб отримати виплату достроково на умовах букмекера. Контора розрахує парі до фактичного результату або до завершення події, що дозволить скоротити втрати або отримати менший, проте гарантований прибуток.

Букмекер Паріматч: бонуси та програма лояльності

Новим клієнтам Паріматч бонуси надає одразу після внесення першого депозиту. Мова йде про фрібет: 100% надбавка до суми поповнення, але не більше 2500 руб. Щоб бонусні гроші стали доступними для виведення, її необхідно 10 разів прокрутити у ставках із коефіцієнтом мінімум 1,7. Після відіграшу на основний ігровий рахунок надходить сума, обумовлена правилами. Залишок коштів згоряє.

У «Париматчі» діє програма лояльності, учасниками якої є всі гравці. Кожен беттер отримує бали за ординари (множник від 1,5) та експреси (від х2). Чим крупніший розмір ставки, тим більшу кількість очок буде нараховано. Щотижня накопичені очки обмінюються на один із призів:

 • страховку ставки:
 • бонус на депозит;
 • фрібет без депозита Parimatch.

До топових матчів компанія проводить розіграші бонусів. Додатково можна отримувати бонуси в казино, що винесене до окремого розділу. У БК Parimatch бонус за реєстрацію видається одноразово, тобто для гри в автомати не треба реєструватися повторно: достатньо переключатися між вкладками.

Як поповнити депозит та як вивести гроші з БК Паріматч

Групи методів

Сервіс Мін. сума поповнення
Карти Visa, MasterCard 50 грн
Темінали IBOX, LeoWallet, Easypay, Sistema 50 грн
Інтернет-банкінг Приват24, Моно 50 грн
Месенджери Telegram-bot 50 грн
Електронні гаманці Advcash, SettlePay 10 грн
Криптовалюти BinancePay, Bitcoin, Litecoin, TRC-20, ERC-20, Etherum 50 грн

Щоб поповнити рахунок Парі Матч, можна скористатися наступними платіжними системами:

 • картками Visa, MasterCard, СВІТ;
 • електронними сервісами Qiwi Wallet, Ю.Money;
 • гаманцем ЦОПІС;
 • інтернет-банкінгами Альфа-Клік, УРАЛСІБ.

Окрім цього, внести кошти на депозит можна готівкою у «Зв’язковому», а також поповнити Паріматч з мобільного номера МТС, Білайн, Мегафон, Теле 2.

Мінімальний внесок складає 50 руб, в інтернет-банкінгу УРАЛСІБ − 10 руб. Зарахування відбувається моментально, комісія відсутня (за винятком мобільних операторів).

Виведення доступне на ці ж платіжні системи, окрім мобільного зв’язку, а також на банківський рахунок. Мінімальна сума виведення − 1000 руб. Переказ коштів найчастіше займає до півгодини, картковими методами – до двох діб, банківським переказом – до п’яти робочих днів. Комісія не стягується. Для тих, хто не знає, як вивести гроші з Парі Матч та внести депозит, є інструкція на сайті.

Як робити ставки в БК ПаріМатч із мобільного

Робити ставки в БК можна не лише на офіційному сайті в комп’ютерній версії, а й через смартфон/планшет. Мобільний формат надає користувачам ті ж самі можливості й інструменти, що доступні в десктопному.

Мобільний сайт

Зручна мобільна версія Паріматч не потребує скачування на телефон. Відвідувати контору можна звичайним чином через браузер пристрою. Уперше слід авторизуватися, щоб система запам’ятала дані. Завдання мобільної версії сайту − полегшення беттінгу з невеликих екранів. Функціонал не обмежений, при цьому відгук функцій та загалом робота проекту більш швидкі.

Додаток на айфон та Андроїд

Букмекерська компанія пропонує програми для пристроїв iOS і Android. Найпростіший спосіб скачати мобільний додаток Парі Матч:

 1. дозволити в телефоні скачування сторонніх файлів;
 2. зайти на сторінку сайту з ігровими клієнтами;
 3. обрати потрібний варіант та натиснути кнопку завантаження;
 4. відкрити інсталяційний файл та погодитися на розпакування.

Якщо немає можливості відвідати ресурс із мобільного пристрою, можна зробити це з ПК і відсканувати QR-код камерою телефону.

Програма підтримує всі функції, тому є самостійним інструментом для спортивних ставок. Можна отримувати бонуси Parimatch, звертатися до сапорту, дивитися трансляції тощо. Акції та спецможливості повністю підтримуються.

Для новачків розроблено додаток Lite зі спрощеним інтерфейсом. Тут можна укладати парі тільки на перемогу та нічию. Коефіцієнти відсутні: гравець бачить лише суму виграшу. Полегшену програму Парі Матч скачати на Андроїд або iOS також можна з офіційного сайту.

Служба підтримки букмекерської контори Парі-Матч

У букмекерській компанії передбачено кілька каналів для зв’язку зі співробітниками сапорту:

 • пошта (support@parimatch.ru);
 • гаряча лінія Паріматч Україна (+7-800-770-73-71);
 • месенджери (WhatsApp, Telegram);
 • живий чат.

Останній спосіб є найшвидшим: оператор відповідає майже одразу. Прості запити опрацьовуються швидко, проблемні та спірні випадки – максимально оперативно. Служба підтримки Паріматч не залишає користувача без відповіді та до кінця розбирається в ситуації.

Відгуки реальних гравців про БК Паріматч

Відгуки про Парі Матч у більшості позитивні. Гравцям подобаються бонуси, доступність всіх видів ставок, наявність казино. Але деякі хочуть бачити більш широку лінію дисциплін та вищі коефіцієнти.

Переваги та недоліки букмекера Pari Match

Переваги ❌ Недоліки
✅ ліцензія ➖ невелика кількість бонусів
✅ додаток для смартфону ➖ відсутній бездепозитний бонус
✅ широкий розпис  
✅ багатий вибір подій  
✅ вигідні коефіцієнти та низька маржа  
✅ трансляція Live-подій  

До плюсів букмекера слід віднести:

 • багато видів віртуального спорту;
 • просту реєстрацію в Парі Матч Україна;
 • можливість ставити на головні та маловідомі події;
 • доступність усіх видів ставок;
 • поєднання БК із казино;
 • цілодобовий професійний сапорт;
 • можливість скачати Парі Матч на айфон та Андроїд;
 • підтримку багатьох платіжних систем;
 • комфортні ліміти депозитів та виплат;
 • зручну мобільну версію;
 • функцію кешаута, ВІП-ставки тощо.

До мінусів слід зарахувати нижчі, ніж у деяких конкурентів, коефіцієнти. Можливе заморожування рахунку при великому виграші, але після звернення до підтримки або ресурсів-посередників виплата все ж таки здійснюється. Деякі клієнти стикаються з труднощами під час повторної верифікації.

Загалом букмекерська контора Паріматч – надійний та безпечний ресурс. Він постійно вдосконалюється, намагається йти в ногу із часом, усувати недоліки. Платформа зацікавить як нових, так і досвідчених бетерів.

Поширені запитання про БК Parimatch

✅ Як зареєструватися на Parimatch?

Реєстрація в букмекерській конторі Parimatch відбувається шляхом заповнення спеціальної форми із зазначенням такої персональної інформації:

 • номера телефона;
 • адреси електронної пошти;
 • дати народження користувача.

Буде потрібно також підтвердити своє повноліття, погоджуючись із правилами закладу. Альтернативним варіантом є реєстрація за допомогою будь-якої наявної соціальної мережі з використанням облікового запису.

💰 Як поповнити рахунок у Parimatch?

Поповнити ігровий рахунок клієнта можна кількома доступними способами:

 • пластиковими картками — Віза, MasterCard;
 • через термінали самообслуговування - IBox, систему LeoWallet, провайдера Easypay, ін.;
 • за допомогою інтернет-банкінгу — Приват 24 або Монобанк;
 • через месенджер — Телеграм-бот;
 • за допомогою електронного гаманця - Advcash або SettlePay;
 • криптовалюта - Bitcoin, Etherum, Litecoin, ін.
 • номера мобільного телефону.

Мінімальний розмір поповнення дорівнює 50 гривень.

💵 Як вивести гроші з рахунку БК Париматч?

Виводиться виграш через надійних платіжних провайдерів (електронні гаманці, криптовалюта), крім використання мобільного зв'язку. Також здійснюється переказ на банківський рахунок. Розмір мінімального платежу становить 50 гривень.

🎁 Як отримати бонус у БК Париматч?

Щоб отримати бонус у букмекерській компанії, новому користувачеві необхідно зареєструватися, провести перше поповнення депозиту. Величина бонусу — подвоєння суми першого поповнення, але не понад 2,5 тис. гривень.

❓ Як увімкнути стару версію Parimatch?

Для увімкнення старої версії сервісного майданчика Паріматч використовуються кілька методів:

 • введення альтернативної адреси старої версії зі зміною доменного імені;
 • застосування утиліт, розширень шляхом під'єднання через закордонні сервери.

Увімкнути стару платформу можна шляхом натискання у верхній області навігаційної панелі кнопки “Стара версія”.

🔒 Чи безпечно робити ставки на офіційному сайті Паріматч?

Букмекерське агентство працює згідно з правилами Федерального податкового та міжнародного законодавства. Контора гарантує проведення прозорих і чесних розіграшів, виведення виграшу, безпеку зареєстрованим користувачам.

😎 Як пройти онлайн ідентифікацію в Парі матч?

Онлайн ідентифікація на порталі Parimatch проводиться кількома способами:

 • через Центр обліку інтерактивних ставок, що містить підтверджений обліковий запис;
 • завантаження сканованих копій громадянського паспорта з фотографією клієнта або ID-картки, форми ІПН.

У першому випадку рекомендується вказати номер мобільного, який прикріплений до Центру обліку ставок.

НАЙКРАЩІ БОНУСИ КАЗИНО УКРАЇНИ 2024

VIP Casino
Бонус 111% + 100 FS на перший депозит
Elslots
Бонус 750 UAH + 200 FS на перший депозит
777 Original
Бонус 111% + 100 FS на перший депозит
Slotoking
Бонус 100% + 50 FS на перший депозит
Slots City
Бонус 150% + 100 FS на перший депозит
Автор матеріалу
author
Дмитро Іщенко

Мене звати Дмитро Іщенко, і я вітаю всіх прихильників азартних розваг. Я – автор проекту Edigitalstu.org і цікавлюся всім, що має відношення до онлайн гемблінгу. До першого казино потрапив через цікавість: хотілося зрозуміти, що це таке. Потім захопився, але ніколи не втрачав відповідальності. Згодом захоплення стало професійним, адже я вважаю цю сферу фантастично цікавою. Так, ігри майже завжди видають випадкові результати. Але у цій випадковості міститься суть азарту!