Ігровий автомат Alcatraz

Хочете побувати в ролі ув’язненого і спробувати втекти з в’язниці? Тоді серед гральних автоматів на реальні гроші  саме Alcatraz ідеально в цьому допоможе.

Інтерфейс

З перших хвилин Alcatraz переносить геймерів в тюремний світ. Для фону творці вибрали зображення одного з місць не настільки віддалених, освітлених місяцем. Барабани займають трохи більше половини вільного простору екрану. У лівому верхньому кутку красується маленька вивіска з назвою слота. Знизу можна побачити ув’язненого, що робить підкоп, а також панелі управління і монітори, що показують поточні кредитні справи.

Символи

Всі знаки софта виконані в суворій відповідності до тематики слота. Саме тому на барабанах Alcatraz можна зустріти: казенну їжу, інструменти для здійснення підкопу, автомобіль для перевезення ув’язнених, вибухівку, ланцюги на руки і ноги, а також багато чого іншого. Варто відзначити, деякі символи – це спеціальні пропозиції.

Ставки і виплати

Alcatraz пропонує користувачам середню волатильність, дев’ять фіксованих платіжних ліній і трохи більше 96% коефіцієнт повернення. Такі показники роблять софт фінансово привабливим. До слотів з високим коефіцієнтом віддачі також можна віднести ігрові автомати 777. Сума ставки змінна. Цифровий показник коливається від 9 до 900 кредитів. Виграш залежить не тільки від зібраної комбінації, але також від ціни обертання. Мінімально тут можна «підняти» 10 гривень, тоді як максимально – 500 000. На кінцевий переможний результат також впливають:

  1. Джекпот. Максимальний виграш становить 10 000 000 гривень.
  2. Бонусна гра. З’являється після вдалого спрацьовування ставки. Полягає у вгадуванні кольору карт. Кожна позитивна відповідь приносить множник х
  3. Дикий. Замінює символи на барабанах, дозволяючи зібрати максимально виграшну комбінацію.

Інші наші автомати

Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits
Демо
Crazy Monkey