Ігровий автомат Alcatraz

Хочете побувати в ролі ув’язненого і спробувати втекти з в’язниці? Тоді серед гральних автоматів на реальні гроші  саме Alcatraz ідеально в цьому допоможе.

Інтерфейс

З перших хвилин Alcatraz переносить геймерів в тюремний світ. Для фону творці вибрали зображення одного з місць не настільки віддалених, освітлених місяцем. Барабани займають трохи більше половини вільного простору екрану. У лівому верхньому кутку красується маленька вивіска з назвою слота. Знизу можна побачити ув’язненого, що робить підкоп, а також панелі управління і монітори, що показують поточні кредитні справи.

Символи

Всі знаки софта виконані в суворій відповідності до тематики слота. Саме тому на барабанах Alcatraz можна зустріти: казенну їжу, інструменти для здійснення підкопу, автомобіль для перевезення ув’язнених, вибухівку, ланцюги на руки і ноги, а також багато чого іншого. Варто відзначити, деякі символи – це спеціальні пропозиції.

Ставки і виплати

Alcatraz пропонує користувачам середню волатильність, дев’ять фіксованих платіжних ліній і трохи більше 96% коефіцієнт повернення. Такі показники роблять софт фінансово привабливим. До слотів з високим коефіцієнтом віддачі також можна віднести ігрові автомати 777. Сума ставки змінна. Цифровий показник коливається від 9 до 900 кредитів. Виграш залежить не тільки від зібраної комбінації, але також від ціни обертання. Мінімально тут можна «підняти» 10 гривень, тоді як максимально – 500 000. На кінцевий переможний результат також впливають:

  1. Джекпот. Максимальний виграш становить 10 000 000 гривень.
  2. Бонусна гра. З’являється після вдалого спрацьовування ставки. Полягає у вгадуванні кольору карт. Кожна позитивна відповідь приносить множник х
  3. Дикий. Замінює символи на барабанах, дозволяючи зібрати максимально виграшну комбінацію.

Інші наші автомати