Ігровий автомат Book of Ra 6 Deluxe

Стародавній Єгипет, загробне царство, піраміди, фараони і незліченні багатства. Все це є в ігровому автоматі Book of Ra 6 Deluxe.

Інтерфейс

З перших секунд слот Book of Ra 6 Deluxe переносить клієнтів в Стародавній світ, що містить в собі множинні таємниці. Для фону використано зображення великої гробниці з ієрогліфами і характерними малюнками на стінах. В ігрові автомати грати на гроші, отримуючи естетичне задоволення, можна саме з автоматом Book of Ra 6 Deluxe.

Барабани займають практично весь вільний простір екрану. Над ними творці розмістили вивіску з назвою геймплею. Під ними – кнопки для управління процесом і панелі, що відображають поточні ставки, кредити.

Символи

Над усіма знаками творці софта попрацювали на славу, витримавши єдиний стиль оформлення. Проте тут все ж можна виділити кілька груп:

  1. Карти – від Туза до десяток включно.

  2. Давньоєгипетські атрибути – статуетки, саркофаги та інше.

  3. Головний персонаж – молодий дослідник.

  4. Спеціальний символ – скаттер, він же – книга загробного життя.

Ставки і виплати

Book Of Ra 6 Deluxe пропонує десять змінних платіжних ліній, 96% коефіцієнт повернення і середню волатильність. Такі показники характерні і для  777 автомати та гарантують спрацьовування кожного спіна.

Що стосується останнього, його вартість змінна. Користувач може вибирати від 1 до 1 000 кредитів.

Виграш залежить від зібраної комбінації і вартості обертання барабана. Мінімально в Book of Ra 6 Deluxe можна «заробити» 5, тоді як максимально – 1 500 000 гривень!

Додатково на виграш впливають:

  1. Скаттер. Приносить не тільки гроші, але і 10 фріспінів.

  2. Бонусна гра. З’являється після кожної вдало спрацьованої ставки. Якщо геймер правильно вгадає кольори п’яти карт, отримає х10 множник поточного виграшу.

Джекпоту в Book of Ra 6 Deluxe немає.

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits
Демо
Crazy Monkey