…

Ігровий автомат Chukchi Man

Зміст:

  1. Характеристики слот-машини Chukchi Man
  2. Бонусна гра

Хочете відправитися в захопливу і ні на що не схожу подорож в одну з найвіддаленіших точок планети? Віртуальний крайній північ чекає вас прямо зараз у грі Chukchi Man.

Тут ви познайомитеся з традиціями і особливостями жителів цього холодного краю, помилуєтеся оточуючими красотами і відчуєте свою силу волі. А якщо зумієте допомогти головному герою, він продемонструє свою щедрість і гостинність. Відкривайте азартний слот Chukchi Man, юзайте онлайн на реальні гроші і переконайтеся в тому, що навіть на холодній півночі може бути присутнім тепла і майже сімейна атмосфера.

Характеристики слот-машини Chukchi Man

Тут вас чекають класичні 5 барабанів і 25 ігрових ліній. Можна використовувати всі лінії відразу, а можна активувати ту кількість, яка буде комфортною саме для вас. Для символів використані зображення північних мешканців: чукча, олень, ведмідь, лайка, сова, морж. Також на екранах побачите шубу і бубон, які мають певну збільшену вартість.

За кожним обертанням барабанів цієї цікавої гри відчувається присутність шамана. Розробники наділили цю картинку високими повноваженнями, надавши їй роль дикого символу. Шаман вміє перевтілюватися в будь-яку картинку на екрані (крім скаттера) і збільшувати довжину виграшних ланцюжків.

Бонусна гра

Хочете оцінити всі задумки розробників? Тоді шукайте три картинки з Чукчею. Цей бонусний символ стане для вас провідником у світ щедрих бонусних виплат і підвищених винагород. У першому раунді вам пропонують відправитися на зимову риболовлю. Гра проходить на новому полі, а головною метою стане бубон. «Піймавши» таку картинку, ви зможете взяти участь у другому етапі. Тут вже доведеться робити вибір між двома статуями-тотемами. Але тільки не варто поспішати, оскільки одне божество може обдарувати вас солідною виплатою, а ось друге – вразити зарядом блискавки. Остання дія означатиме кінець бонусного раунду.

Починаючи гру, варто познайомитися з розмірами коефіцієнтів. Зробити це можна в таблиці виплат, розташованій на екрані. Чим прибутковіші символи станете використовувати в своїх ланцюжках, тим більші виграші будуть чекати вас у фіналі. Уважно стежте за картинками, що змінюють один одного, «ловіть» спеціальні ігрові символи і Chukchi Man порадує вас своєю щедрістю.

 
Інші наші автомати
Краще казино місяця
Реєстрація