Ігровий автомат Chukchi Man

Хочете відправитися в захопливу і ні на що не схожу подорож в одну з найвіддаленіших точок планети? Віртуальний крайній північ чекає вас прямо зараз у грі Chukchi Man. Тут ви познайомитеся з традиціями і особливостями жителів цього холодного краю, помилуєтеся оточуючими красотами і відчуєте свою силу волі. А якщо зумієте допомогти головному герою, він продемонструє свою щедрість і гостинність. Відкривайте азартний слот Chukchi Man, юзайте онлайн на реальні гроші і переконайтеся в тому, що навіть на холодній півночі може бути присутнім тепла і майже сімейна атмосфера.

Характеристики слот-машини Chukchi Man

Тут вас чекають класичні 5 барабанів і 25 ігрових ліній. Можна використовувати всі лінії відразу, а можна активувати ту кількість, яка буде комфортною саме для вас. Для символів використані зображення північних мешканців: чукча, олень, ведмідь, лайка, сова, морж. Також на екранах побачите шубу і бубон, які мають певну збільшену вартість. За кожним обертанням барабанів цієї цікавої гри відчувається присутність шамана. Розробники автоматів на гривні  наділили цю картинку високими повноваженнями, надавши їй роль дикого символу. Шаман вміє перевтілюватися в будь-яку картинку на екрані (крім скаттера) і збільшувати довжину виграшних ланцюжків.

Бонусна гра

Хочете оцінити всі задумки розробників? Тоді шукайте три картинки з Чукчею. Цей бонусний символ стане для вас провідником у світ щедрих бонусних виплат і підвищених винагород. У першому раунді вам пропонують відправитися на зимову риболовлю. Гра проходить на новому полі, а головною метою стане бубон. «Піймавши» таку картинку, ви зможете взяти участь у другому етапі. Тут вже доведеться робити вибір між двома статуями-тотемами. Але тільки не варто поспішати, оскільки одне божество може обдарувати вас солідною виплатою, а ось друге – вразити зарядом блискавки. Остання дія означатиме кінець бонусного раунду. Якщо вам подобаються слоти з щедрими бонусними іграми, радимо ознайомитись і з гральними автоматими 777. Починаючи гру, варто познайомитися з розмірами коефіцієнтів. Зробити це можна в таблиці виплат, розташованій на екрані. Чим прибутковіші символи станете використовувати в своїх ланцюжках, тим більші виграші будуть чекати вас у фіналі. Уважно стежте за картинками, що змінюють один одного, «ловіть» спеціальні ігрові символи і Chukchi Man порадує вас своєю щедрістю.

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits
Демо
Crazy Monkey