Ігровий автомат Crazy Fruits

Базова гра досить проста серед гральних автоматів на гривні. Як випливає з назви, в онлайн-ігровому автоматі Crazy Fruits, звичайно ж, фрукти героїв виступають в якості символів різної цінності: від вишень до бананів і винограду. Зірки і сімки є більш цінними та високооплачуваними знаками в грі, водночас як Джокер діє для множення і активації бонусів. Однією з цікавих особливостей цього ігрового автомата є те, що в ньому є 2 лінії виплат, які багаторазово збільшують шанси юзера на виграш. Виграшні лінії досить чітко позначені на екрані і відраховуються не тільки справа наліво, але і зліва направо. Множник і функція безкоштовних обертань активуються, якщо на моніторі з’являється знак Джокера, що рідко, але дуже прибутково.

Детальна інформація про бонусний раунд

Бонусні раунди відносно легко освоїти в слоті Crazy Fruits:

  1. Бонусна функція запускається, коли символ Джокера приземляється в центрі третього колеса.
  2. Гравцеві присуджується п’ять безкоштовних обертань, водночас як Джокер розширюється, заповнюючи всі три місця на барабані.
  3. Джокери на середньому або третьому барабані виступають як дикі символи під час фріспінів. Це багаторазово збільшує шанси на великий комбо-виграш.
  4. У кожного гравця є можливість або подвоїти свій виграш, або втратити його, зробивши правильний вибір в сесії – вгадати колір карт, що з’являються.

Таким чином, бонусний потенціал в грі досить високий, з більшою кількістю можливостей для швидких виграшів і виплат, ніж у звичайних або 777 автоматів. Символ з декількома джокерами – ще одна особливість. Знак діє як постійний дикий, що множить виграш на два, якщо він включений в комбінацію.

Пожинайте божевільні плоди

Слот Crazy Fruits варто спробувати, забезпечуючи збалансоване поєднання класичного і складного. Виплати в цій грі досить регулярні і пристойно пропорційні, починаючи від подвоєної суми, отриманої від збігу трьох символів фруктів до суми, що в 4000 разів перевищує суму, отриману від збігу п’яти щасливих 7 на виграшній лінії виплат! Двосторонні лінії виплат і бонусна функція гри роблять її вартою того, щоб спробувати. Розробка візуально приваблива, але проста. Графіка, хоча її іноді і звинувачують в непривабливості, доволі кумедна.  

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Monkey