Ігровий автомат Champagne

Для більшості людей, коли вони чують про шампанське, воно асоціюється зі святами, урочистостями і перемогою. З цим вишуканим французьким напоєм часто подають страви, які є відправною точкою для зустрічей і спеціальних заходів, а грайливий смак трунку налаштовує гостей на приємне проведення часу. І слот Champagne дуже схожий на цей благородний напій, від якого й отримав свою назву: кожен день він дарує посмішку, радість і відмінні грошові призи всім любителям розваг в онлайн-казино. Ви заінтриговані? Читайте далі і дізнавайтеся про чудовий ігровий автомат.

Є багато особливостей, які ви помітите в цьому самому слоті, але є деякі, які найбільш очевидні і мають значення в порівнянні з іншими гральними автоматами на реальні гроші в Україні. Це, в першу чергу, різноманітні тарифи. Якщо ви вирішите юзати в Champagne безкоштовно або за готівку, у вашому розпорядженні буде 21 ігрова лінія і 5 барабанів. Щоб змінити кількість ліній виплат, необхідно скористатися червоною кнопкою «Лінія». Чим більше ліній ви ставите, тим більше шансів отримати виграшну комбінацію.

Перш ніж ви почнете юзати в ігровий автомат Champagne, змушуючи пляшки шампанського і різні яскраві фрукти обертатися на барабанах, вирішите, яку суму ставки хочете зробити на кожну лінію виплат, а також виберіть кількість ліній. Багаторазово натиснувши зелену кнопку «Ставка» в розділі «Загальна ставка», ви побачите різні суми: перегляньте всі доступні варіанти і зупиніться на тому, який був би оптимальним для ваших фінансів. Мінімальна ставка становить 1 грн і може досягати максимум 20 кредитів.

Поради та рекомендації

Ігровий автомат Champagne володіє чудовою колекцією найяскравіших веселих персонажів та символів. На барабанах ви зможете побачити обертові лимони, ананаси, виноград, коктейлі, сливи, кавуни, вишні, пальми, долари і, звичайно ж, пляшку шампанського – в основному, головного героя цього геймплею. Всі вони приносять різні призові виплати – все залежить від початкової ставки. Вигода від деяких з них складе всього 10 кредитів, в той час як інші додадуть на ваш баланс тисячі або десятки тисяч кредитів.

Якщо ви вирішили пограти в Champagne безкоштовно, всі виграші залишаться у віртуальних кредитах, але в разі, якщо ви ризикнули з реальними ставками – будьте готові отримати круглу суму готівки в свої кишені. Крім того, в нашому клубі ви можете юзати без реєстрації також азартні ігри 777. Щоб почати обертати барабани, натисніть на кнопку «Пуск». Помітною відмінністю цього слота від інших ігрових автоматів є можливість зупинити потрібні барабани, маючи відповідні 5 кнопок з написом «Стоп». Як тільки ви спробуєте натискати на них при обертанні, то зрозумієте, що так набагато простіше отримати виграш!

Розробники ігрового автомата Champagne пропонують цілих 3 бонусні гри! За допомогою червоної літери «Е», яка позначає дикий символ, можна замінити будь-який інший знак. Зібравши від 3 до 5 символів долара, ви отримуєте шанс зіграти в безпечну гру з 15 безкоштовними обертаннями. Казковий бонус «Party Bonus» дозволяє відкрити пляшки шампанського і виявити в них величезні грошові призи.  

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits
Демо
Crazy Monkey