Ігровий автомат Bananas go Bahamas

Якщо ви хочете грати в автомати на гроші  та при цьому насолодитися сонцем і пляжем прекрасних островів, то ігровий автомат Bananas Go Bahamas може стати вашим ідеальним вибором. Представлена компанією Novomatic, це одна з найпопулярніших веселих розробок серед онлайн-геймерів. Не потрібно збирати валізи і відправлятися на Багами, замість цього насолоджуйтеся тропічною атмосферою острова, юзаючи в дивовижний азартний слот. Справжнє задоволення від гри полягає в тому, що вам потрібно просто сидіти, розслаблятися і продовжувати грати, щоб постійно вигравати дивовижні нагороди.

Почніть веселитися на Багамах

«Банани йдуть на Багами» значно простіший, ніж здається на перший погляд. Ось деяка важлива інформація, яка допоможе швидко та легко розібратися в ігровій механіці:

  1. Щоб включити софт на весь екран, отримати доступ до інформаційного вікна, почати автоматичне відтворення або просто змінити слоти, можна використовувати кнопки зліва.
  2. Щоб зробити ставки, виберіть будь-які клавіші від 1 до 9 ліній.
  3. Використовуйте кнопку «почати/взяти», щоб запустити барабани або забрати виграш.
  4. Дивіться поточні активні лінії виплат на ставках на лінії.
  5. Дивіться загальну суму для наступної ставки і поточний баланс на кредитній панелі.

Найголовніше

Ця гра з фруктовою тематикою має прибережний фон з прекрасними пляжами, видом на океан, барами, тропічними деревами і фруктами. Усе це – яскраве й насичене. Доповнює картинку той факт, що кожен фрукт зайнятий своєю справою. Якщо вам подобається така атмосфера, то вам варто спробувати гральні автомати 777. Додатково Bananas Go Bahamas радує геймерів максимально можливими налаштуваннями: від кількості ліній, до ставок (до 900 кредитів за оберт) та умов автозапуску.

Знайди скарб

Найважливішим фактором для перемоги в цій грі є правильне розуміння таблиці виплат і символів Bananas Go Bahamas. Ви не зможете виграти доти, поки ретельно не розберетеся в кожній функції. Ось коротке пояснення:

  1. Три скаттери або більше означають, що ви отримали 45 безкоштовних обертань з можливістю повторного запуску.
  2. Кокос і манго можуть принести кредити від 20 до 250; ананаси додають 20, 100 або 400 кредитів; кавун і полуниця – до 800 кредитів.
  3. Банани можуть виступати як дикі символи, надаючи кредити на суму 10, 250, 2500 або навіть 9000 гривень.

Завдяки простому у використанні інтерфейсу, різним нагородам, очкам і фантастичній фоновій фруктовій тематиці, гра Bananas Go Bahamas стає все більш популярною. Зберігши свою привабливість і чарівність серед сотень і тисяч геймерів, вона щодня приваблює нових шанувальників. Сприяють цьому й неймовірні виграші та виплати.

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits
Демо
Crazy Monkey