Ігровий автомат Базар

Bazar – цікавий ігровий автомат на тему російського ринку від Unicum. Дія розгортається на ринку, символи тут включають всі продукти, які продаються, а також годинник із золотим ефектом, радіоприймачі і незадоволених клієнтів. Музика звучить російською, а звукові ефекти переносять юзерів на жвавий торгівельний майданчик. Гравці можуть насолоджуватися 21 лінією виплат, дикими символами, скаттерами, азартною сесією і забавними бонусними раундами, обертаючи барабани і торгуючись на жвавому базарі.

Торг на ринку

У цьому ігровому автоматі 21 лінія виплат. Ви можете вибрати 1, 5, 9, 15 або 21 з них, в залежності від того, скільки хочете поставити на кожен спін. Змініть свою ставку, натиснувши на кнопку «Зробити ставку» в нижній частині екрана, щоб вибрати від 1 до 100 кредитів на лінію, що дає максимальну загальну ставку на спін в розмірі 2100. Цей широкий діапазон ставок означає, що більшість юзерів зможуть грати в софт, проте найнижчі ставки будуть трохи завищеними для їх банкролла. Також можна автоматично розігрувати обертання, натиснувши кнопку «Автоматичний запуск». Це автоматично відтворює обертання, поки ви знову не натиснете кнопку, щоб зупинити їх. Ви також можете вибрати «Максимальна ставка», щоб поставити максимальну суму, не проходячи через розміри монет. Bazar відрізняється від інших онлайн автоматів на реальні гроші чудовою графікою, що зображає ряд продуктів, ринкових торговців і покупців. Тут можна насолодитися безліччю символів, в тому числі помідорами, баранячими ніжками, золотими годинниками, старими черевиками, сердитим клієнтом, пляшками алкоголю і набором вимірювальних ваг. Музика на фоні драматична і витримана в російському стилі, водночас, як всі символи мають кумедну анімацію і звукові ефекти, що супроводжуючі їх при появі на барабанах.

Виплати від трейдерів

Юзаючи в цей химерний ігровий автомат, ви можете насолоджуватися високими виплатами. Найбільш високооплачуваним символом є знак ринкового трейдера. Цей значок присуджує до 1 000 000 монет за збіг 5 одиниць при грі за максимальною ставкою. Другим найкращим символом є ваги, які дають до 50 000 монет за 5 символів при максимальній ставці. Якщо вам більше до вподоби класичний дизайн слоту з високими виплатами, то оберіть свій серед 777 ігрових слотів. Касетні магнітоли і пляшки з алкоголем – до 40 000 монет за 5 символів при максимальній ставці. Гаманець і черевики дають до 30 000 монет за 5 одиниць при максимальній ставці, а салямі і бараняча нога – до 20 000 монет за 5 символів при максимальній ставці. Кавун виплачує до 15 000 монет, а помідор – до 10 000 монет при аналогічному розкладі.

Вибери свій гаманець і золотий годинник

Всякий раз, коли ви набираєте виграшну комбінацію, граючи в Bazar, то отримуєте шанс поставити виграш на подвоєння. Виберіть, який гаманець відкрити, щоб отримати золоті чи сині монети. Перші приносять подвоєння, другі – забирають виграш. Інший відмінний спосіб збільшити свої грошові кошти – зіграти в бонусну гру, коли ви одночасно натиснете на кілька ринкових трейдерів на барабанах. Вас одразу перенесуть в місце, де можна вибрати різні види діяльності за винагороду, такі як зважування фруктів або покупка золотих годинників. Якщо ви виберете найкращі предмети – здобудете смачний множник.

Химерна забава

Базар – неймовірно химерна гра з сильною тематикою і відмінною мультяшною графікою. Ринок переносить у відповідну атмосферу з гучними звуковими ефектами, торговцями, сердитими клієнтами і хитрими продуктами, які обертаються на екрані! Проте в цілому, гра від Unicum відмінно підходить для здобуття азартних неймовірних почуттів. При цьому вона надає безліч різних способів виграти.

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits