Ігровий автомат Братва

Розробники ігрових автоматів часто намагаються перенести гравців в оригінальні всесвіти і кинути їм виклик. Братва – це відеослот, створений компанією Unicum, який занурить вас в підпільну діяльність російської мафії. Саме слово «братва» означає «брати» або «братство», тому вам доведеться діяти обережно, якщо хочете завоювати довіру безжального натовпу й отримати свою частку в бізнесі.

Станьте босом підпілля

Братва – один з найоригінальніших слотів на ринку ігрових автоматів на гроші в Україні. В цілому, ігровий екран досить темний і випромінює ауру таємничості. Ви будете юзати на симуляторі ігрового автомата, водночас як самі барабани займають більшу частину екрану. Гра схожа на штаб-квартиру мафії, багато прикрашену червоним оксамитом і золотом. Братва кинеться в очі завдяки хорошій якості графіки. Що стосується власне ігрового процесу, розгляньмо його в наступному розділі.

Натискайте на кнопки і обертайте барабани

Братва повертається до більш класичних правил, коли справа доходить до геймплею. В результаті командні кнопки, розташовані під барабанами, досить чіткі, щоб гравці могли розібратися в основних правилах. Ігрова матриця містить 5 барабанів і 21 лінію виплат в цілому. При отриманні виграшних комбінацій символів на лінії виплат запускається грошовий приз. Використовуйте панель команд, щоб вибрати, скільки кредитів хочете поставити на наступний хід (до 10). Сума кредиту і кількість активованих ліній виплат також налаштовуються, тому ознайомтеся з цими опціями, перш ніж обертати барабани. Майте на увазі, що, як і в більшості ігрових автоматів 777, ваші нагороди розраховуються відповідно до початкової ставки і символів, які шикуються на екрані. Використовуйте кнопку «Максимальна ставка», якщо хочете піти ва-банк у своєму наступному обертанні і націлитися на джекпот. В іншому випадку, режим автоматичної гри дозволяє на мить послабити обертання, повторно роблячи обрану ставку.

Знайди своє місце серед натовпу

Таблиця виплат заповнена дуже докладними символами барабанів, всі вони пов’язані з оригінальним всесвітом гри. Таким чином, на барабанах ви побачите безліч наручників, мобільних телефонів, портфелів, прикрас і знаків мафії. Це найпоширеніші символи, тобто ваші нагороди будуть найнижчими з цими комбінаціями. Поліцейські, гангстери, поліцейські машини і джипи невловиміші на барабанах. В результаті ви можете розраховувати на більші виплати з їхньою допомогою. Майте на увазі, що точна величина цих винагород в основному залежить від вашої особистої ставки.

Ще кілька способів виграти по-крупному

У Братві є 3 спеціальні символи, які поводяться інакше, ніж інші, і викликають деякі спеціальні ефекти. Почнемо з того, що знак джокера може замінити всі перераховані вище іконки на барабанах. Це повинно дати більше шансів завершити одну або дві додаткові виграшні комбінації. Рулетка є символом розкиду. Ці знаки не обов’язково повинні бути збудовані в лінію, щоб активуватися. 4 або 5 з них в будь-якому місці екрану призводять до несподіваного великого виграшу, який також залежить від загальної ставки. Нарешті, гангстери і злодії – це два різних бонусних знаки, які можуть дати доступ до бонусних ігор. Бонусна гра «гангстер» – це просте завдання на вгадування, в якому потрібно з’ясувати, в якій з коробок на екрані знаходяться гроші. Гра «злодій» дозволяє вибрати місце в місті для злому. Майте на увазі, що один з варіантів викличе сигнал тривоги і завершить мінігру.

По той бік закону

Братва – це оригінальний ігровий автомат, який перенесе гравців в унікальний світ російської мафії. Дослідіть підземелля, і ви будете здивовані, побачивши, наскільки універсальною може бути ця розробка. Бонусні ігри є одночасно захопливими і корисними. Тому стежте за символами гангстера і злодія, якщо хочете випробувати свою удачу ще більше.  

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits