Ігровий автомат Fairy Land

Ігровий автомат Fairy Land напевно викличе у вас ностальгію. Басенна історія про чудову принцесу, переодягнену в потворну жабу, відома всім нам. Вона чекає принца, який прийде, пристрасно поцілує її і перетворить в неймовірну красуню. Тому ця історія буде нагадувати про дні дитинства.

У цій грі п’ять барабанів і дев’ять ліній виплат. Ставки варіюються від однієї до двадцяти п’яти на кожну лінію. Таким чином, максимальна ставка, яку можна зробити, становить 225 кредитів. Гра також дозволяє подвоїти заробіток, що знову ж таки є запаморочливою особливістю. Ігровий автомат Fairy Land надасть величезну можливість виграти купу грошей. З трьома символами жаби гаманець оновлюється і збільшує ставку в х250 разів. Найголовніше, щоб жаба не впала в воду. В іншому випадку крокодил з’їсть її і бонусна гра закінчиться. Найбільший прибуток приносить комбінація з семи хамелеонів або головного символу слота. Метелики і равлики є множниками х20, х50 або х150 і х10, х50 або х100 відповідно.

Ігровий автомат Fairy Land володіє прихованими функціями, які приведуть вас у захват. Особливо, зважаючи на їхню часту повторюваність. Обовʼязково спробуйте даний слот в ігрових автоматах Вулкан.

Ігровий автомат Fairy Land зачарує вас своїми дивовижними можливостями

Ігровий автомат Fairy Land є обов’язковим для всіх гравців казино серед інших гральних автоматів на гроші. Ця розробка має здатність залучати гравців. Найкраще – це те, що ви не програєте. У грі є бонусні функції, які гарантують, що ви в кінцевому підсумку виграєте. Більше того, оскільки це додаток для Android, гравці можуть легко ділитися своїми результатами та отримувати поради щодо проходження рівнів. Отже, приходьте в захват від цієї дивовижної гри. Пориньте у своє дитинство і вигравайте чимало коштів. Спробуйте, можливо, вам пощастить!  

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits