Ігровий автомат Fruit Cocktail

Fruit Cocktail – відмінний слот, щоб  грати на реальні гроші на автоматах, як для досвідчених гравців, так і для новачків в світі геймінгу. Через задіяні символи у вас можуть потекти слинки, тому завжди захочеться повертатися до нього знову і знову! Ігровий автомат Fruit Cocktail не має зайвих складнощів, простий у використанні і потенційно обіцяє великі виграші, поряд з чіткою, красивою графікою і неймовірними звуковими ефектами!

Як ми вже говорили, юзати в ігровий автомат Fruit Cocktail онлайн – відмінний спосіб відпочити. Це відображено не тільки в назвах і символах гри, але і в її механізмі. Отже, щоб було простіше юзати в цей слот, дизайнери і розробники вибрали найбільш поширену версію з п’ятьма барабанами. У вас також є можливість вибрати від однієї до дев’яти активних ліній виплат. Всі виграшні комбінації слота можна знайти в таблиці виплат, так що ви можете перевірити їх перед початком сесії. Насправді, досить скоро ви запам’ятаєте їх напам’ять, якщо тільки не залишите фруктовий коктейль надовго! З цієї самої таблиці ви можете бачити, що здобутий джекпот дозволяє збільшити початкову ставку до п’яти тисяч разів. Заінтриговані?

Стратегії гри

Отже, перш ніж ви нарешті вирушите на свій маленький відпочинок, єдине, що залишається сказати, це те, що бонусні ігри відсутні в геймплеї Fruit Cocktail. Це було зроблено не через лінь розробників. Вони просто хотіли підкреслити, що тут не потрібно витрачати час на вивчення правил, оскільки ви можете просто обертати барабани і починати вигравати. Так, якщо вам до вподоби бонусні ігри, то завітайте до ігрових автоматів Вулкан. Проте в слоті все ще є шанс зіграти на ризик. Кожен раз, коли ви отримуєте виграшну комбінацію, буде можливість подвоїти суму, використовуючи спеціальний раунд. Якщо вирішите ризикнути, то вас перенесуть на новий екран ігрового автомата Fruit Cocktail, де зображено 5 карт. Перша перевернута карта дилера лицьовою стороною вгору – це та, яку потрібно побити, щоб подвоїти виграш. Звичайно, ви можете забрати гроші і залишити цей екран, якщо не впевнені, що знайдете карту вищої вартості з решти чотирьох. Ви можете виконувати цю процедуру стільки разів, скільки забажаєте, і подвоювати свій виграш знову і знову!

Якщо ви збираєте 3 або більше символів розкиду у вигляді полуниці в будь-якому положенні на барабанах, то перенесетеся в гру під назвою «Лихоманка». Сесія проходить на окремому екрані і включає в себе 3 барабани, розташованих по всьому ігровому полю. Промінь світла, що бігає по колу, зупиняється на одному з випадкових персонажів і обіцяє великі виграші, якщо персонаж буде в парі з одним із символів на трьох барабанах Fruit Cocktail. Все це триває доти, поки промінь світла не зупиниться на квадратному виході. До слова, кожна складена пара додає коефіцієнт до суми, яку ви вже виграли (аж до х100!).

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits