Ігровий автомат Garage

На ринку представлено багато гральних автоматів на реальні гроші. Та бажаючим поринути в атмосферу автомобілів, масла і купи запчастин допоможе ігровий автомат Garage. Приємним доповненням до всього будуть великі виграші і множинні бонуси.

Інтерфейс

Тематика ігрового автомата Garage повністю відповідає назві слота. З перших секунд юзер потрапляє в підпільну майстерню, просочену ароматами машин і пива. Левову частину активного екрану займає барабан під яким один з автомеханіків п’є пиво, а також на колесах спить великий рудий кіт. Зверху і знизу на невеликих панелях відображаються кредити. Зліва і справа – всі кнопки управління.

Символи

Знаки слота Garage також витримані в тематиці геймплею. Тому на барабанах геймери побачать: автомобільні свічки, масло, акумулятори, вози з інструментами, вогнегасник, ключі від машини і палаючий символ з назвою гри.

Ставки і виплати

Попри малу кількість платіжних ліній – тільки дев’ять змінних варіантів, кожен спін приносить користувачеві якусь перемогу. Все через великий коефіцієнт повернення в розмірі 96,98%, що характерно для ігрових автоматів Вулкан. Вартість спінив залежить від обраних ліній. Так, за одне обертання можна платити від 1 до 900 гривень. На виграш впливають такі показники, як розмір ставки, кількість активних ліній і зібрані комбінації. Залежно від цього, користувач може «підняти» від 2 до 5 000 кредитів за один раз. Остаточна сума виграшу ще залежить від:

  1. Джекпота. Фіксований показник у розмірі 675 000 гривень.
  2. Бонусних раундів. Їх два: вгадування карт і заповнення шкали потужності. Кожен з’являється рандомно після певної кількості платних обертань.
  3. Спеціальних символів. Їхня поява гарантує: безкоштовні фріспіни, множення виграшу від х2 до х10, заміну знаків на барабані в пошуках кращої комбінації.

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits