Ігровий автомат Gnome

Ігровий автомат Gnome повністю відповідає назві. Тут можна зустріти буркотливих жителів підземелля, великі шахти з золотом, кузні та інше.

Інтерфейс

Як уже згадувалося, тематика слота відповідає назві. З перших секунд юзери потрапляють в підземелля до буркотуна-гнома. Його головне завдання – добувати дорогоцінні метали і створювати з них неймовірні прикраси або ж великі золоті злитки. Барабани займають істотну частину активного екрану. Вони представлені у вигляді кам’яної плити. Кнопки управління знаходяться зліва і справа. Вгорі над барабанами творці розмістили невеликі віконця, в яких вказуються всі кредити. В цілому слот своїм дизайном зацікавлює всіх любителів ігрових автоматів на гривні.

Символи

Тематичні знаки дозволяють геймерам швидше поринути у світ гномів. Саме тому на барабанах можна зустріти: молоти, металеві підставки, газові лампи, шоломи, кирки, парасольки, буркотливих добувачів і назву дорогоцінного металу – Gold.

Ставки і виплати

Ігровий слот Gnome пропонує дев’ять змінних платіжних ліній і 95,23% коефіцієнт повернення. Завдяки таким показникам в автоматі спрацьовує кожне обертання, як і в ігрових автоматах Вулкан. Залежно від кількості обраних активних ліній, за один спін користувачеві доведеться викласти від 0,01 до 90 кредитів. Що стосується виграшу, він залежить від таких показників:

  1. Кількості обраних ліній.
  2. Розміру ставки.
  3. Зібраних комбінацій.

Відштовхуючись від цього, за один спін можна «підняти» від двох до 5 000 кредитів. Додаткові заробітки приносять:

  1. Бонусна гра. Являє собою раунд з вгадування карт. Дозволяє помножити ставку від х2 до х10.
  2. Спеціальні символи: дикий, розсіювач, захист. Такі знаки допомагають блокувати виграшні комбінації, замінювати зображення на барабанах, захищати від каменепадів, заробляти додаткові фріспіни.
  3. Джекпот. Фіксований виграш у розмірі 675 000 гривень.

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits