Ігровий автомат Golden Glen

Golden Glen представник гральних автоматів на гроші з магічною тематикою. Пікс, феї, поганки і скрині зі скарбами задають тон відеослоту Golden Glen, який являє собою класичну гру на тему чарівного лісу від студії Atronic. Це ігровий автомат з 5 барабанами, мета якого полягає в тому, щоб видавати однакові символи на будь-якій з 20 ліній виплат в безперервному режимі з лівого боку. Цьому сприяє дикий знак, який при необхідності діє як інші. Є також бонусні функції, такі як раунд безкоштовних обертань з множниками, а також можливість юзати в азартні ігри з виграшами. Символи, фон зеленого і золотого лісу оживляються різними анімованими персонажами, що бродять по верхній частині барабанів, водночас як метелики махають крилами під час обертання. Геймплей досить ефективний і поставляється в комплекті з мелодійним звуковим супроводом.

Вниз, в ліс

Гравці можуть переглянути таблицю виплат, натиснувши велику синю кнопку на простій панелі управління. Вона показує, скільки коштує кожна комбінація символів, коли вони зупиняються на активній лінії виплат. Хоча всього існує 20 ліній, у вас є можливість активувати 1, 5, 10, 15 або всі з них. Однак все, що менше всіх 20 ліній в грі, означає, що ви побачите виграшні комбінації на барабанах, але не зможете претендувати на найбільший показник. Більшість гравців, зіткнувшись з подібним варіантом, віддадуть перевагу геймити на всіх лініях, а потім скорегувати свої ставки відповідно до банкроллів. Традиційні символи старшої карти використовуються для заповнення нижньої половини таблиці виплат, при цьому значки 10 і J повертають призи, рівні 4-кратній ставці на лінію, якщо їх бачити на 3 барабанах. 4 види виплатять х40, а на повних лініях гравці отримають виграші в х120 разів більше суми. Нагороди за випадання Q і K трохи більші, а кульмінацією є значок A, який коштує х12, х80 і х200 разів ставки на лінію. Всього два приклади високооплачуваних символів з картинками необхідні, щоб щось виграти. Красиві фіолетові квіти будуть запилювати банкролли розміром від х1 до х280, в залежності від того, на скількох барабанах їх видно. Колодязь бажань дає виграші в розмірі до х320 разів, персонаж типу червоного лепрекона змусить стрибати від радості з призами до х500 разів. Ви можете випити за виплати з високим лімітом в х400 разів, коли Золотий кубок приземлиться на лінію виплат. Вищі нагороди в звичайних іграх розблоковуються, коли з’являється скриня зі скарбами, оскільки ця коробка веселощів коштує від х3 до х10 000 разів більше суми, поставленої на кожну лінію виплат. А познайомитись особисто з виграшними комбінаціями ви можете разом з гральними автоматами Вулкан.

Особливості від Фей і грибів

Блакитна фея з яскраво-блакитним волоссям – це дикий символ, який може з’явитися на барабанах 2 і 4. Якщо вона знаходиться в потрібних місцях, то діятиме як будь-який інший знак, крім поганок, щоб завершити виграшні лінії. Коли вона завершить комбінацію, ви або виграєте приз, рівний загальній ставці на спін, або здобудите бонусну функцію. У цьому простому раунді ви просто натискаєте на будь-яку з 5 поганок в полі, щоб відкрити множник виграшу, який становить х25 разів більше ставки.

Азартна гра в долині

Виграші можуть бути подвоєні, якщо ви правильно вгадаєте колір відкритої гральної карти в додатковій функції азартних ігор. Зробіть це правильно, і ви зможете або отримати новий виграш, або знову і знову подвоювати його. Однак дійте обережно, оскільки один невірний вибір позбавить вас початкового призу разом з усім, що було отримано досі в раунді.

Варіанти ставок

З діапазоном ставок від 0,20 за спін, або навіть менше, якщо ви активуєте всього кілька ліній, – до 100,00, ця гра підійде практично для всіх банкроллів. Не забувайте, що вищі ставки дозволять претендувати на кращі призи.

Підсумки

Хоча дизайн цієї гри перетворює барабани у віртуальну шафу, а символи трохи старомодні, дія, яка розігрується на них, вражає. Існує гнучкий діапазон ставок, з якого ви можете почати, і деякі потенційно великі виплати, які можна отримати, коли знаки на тему магії і лісу перетнуть межу. Навіть якщо вона сама по собі нічого не коштує, дика фея особливо корисна. Вона або заповнює виграшні лінії для виплат, рівних ставці, або виводить вас на поле поганок, де чекають гарантовані призи. Проте слот не оптимізований для відтворення на мобільних пристроях, що трохи розчаровує. Але крім цього, Golden Glen – це симпатичний маленький ігровий автомат, який обов’язково сподобається любителям чарівного жанру.

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits