…

Ігровий автомат Gonzo's Quest

Зміст:

 1. Символи в Gonzo's Quest 
 2. Gonzo's Quest онлайн: багато особливостей
 3. Gonzo's Quest: висновок

Разом з Гонзо, іспанським завойовником, гравець переживає ситуації, які коливаються між кумедними і серйозними, щоб знайти Ельдорадо, легендарну «Золоту країну». Пригодницька подорож дозволить юзерові випробувати неймовірні раунди, отримати порцію азарту, а головне – чималі виграші.

Цей відеослот з приголомшливою анімацією не порадує тільки любителів історії та пригод, тому що кожен, хто знайомиться з ігровим процесом, буде в захваті від забавної 3D-анімації і графіки.

Символи в Gonzo's Quest 

Крім кумедно зображеного Гонзо, ви знайдете наступні символи, які відповідним чином відображають атмосферу в Стародавньому Перу:

 1. На різнокольорових кам'яних плитах зображені сім масок інків людей і тварин, значення яких гравцеві не розкривається.

 2. Дикий символ – сіра кам'яна плита з інкрустацією і золотим знаком питання на ній.

 3. Символ вільного падіння – це золота кам'яна плита з переляканим обличчям.

Виграшні комбінації, як ви знаєте з інших гральних автоматів на гривні, складаються зліва направо.

У Gonzo's Quest online також пропонується автозапуск. Кількість спінів можна встановити від 5 до 1000 разів за 8 кроків. Ручна зупинка можлива в будь-який час. 

Навіть з мобільними пристроями ви можете випробувати повне задоволення від квесту Гонзо безкоштовно або за реальні гроші з кращою якістю без завантаження програми. Тому вам не доведеться відмовлятися від гри навіть на ходу.

Gonzo's Quest онлайн: багато особливостей

Цей ігровий автомат NetEnt демонструє безліч різних позитивних якостей, які переконують гравців вже й негайно приступати до гри. Одна тільки анімація спокушає, вже не кажучи про численні функції та бонуси. 

Зокрема, слід виділити:

 1. Дикий символ з'являється досить часто і, як завжди, має завдання замінити відсутні знаки для ліній виплат. Це навіть відноситься, що вкрай рідко, до бонусного Free Case.

 2. Функція лавини: символи падають на місця для барабанів, а не обертаються. При формуванні виграшних комбінацій запускається функція Avalanche. Виграшні знаки вибухають, зникають зі своїх барабанних майданчиків і звільняють місце для інших символів, що падають зверху вниз. З цим типом Re Spin у вас є безкоштовний шанс успішно заповнити лінії виплат ще раз.
  Ще однією особливістю лавини є збільшення множників. Праворуч над барабанами ви знайдете 4 значення (x1/ x2/ x3/ x5). Перша лавина починається з x1, і значення збільшується до х5.

 3. Безкоштовні водоспади: символи з'являються тільки на перших трьох барабанах і зустрічаються досить рідко. Але коли ви досягнете 3 знаків на лініїактивуються 10 безкоштовних обертань, які можна виграти неодноразово. Відкриваються барабанні майданчики, Гонзо піднімається по сходах храму, розташованого на задньому плані, щоб потрапити в Ельдорадо. У цьому випадку множники для функції лавини показують більш високі бали х3, х6, х9 і х15, що дає дійсно респектабельні виграші, які підраховуються разом і падають у вигляді золотих монет після фріспінів 

Ставка визначається рівнями 1-5 і різними значеннями монет, які варіюються від 0,01 до 0,5 за хід і лінію виплат. Таким чином, у вас є повна ставка від 0,20 до 50 грн, щоб переслідувати великий джекпот і наповнити капелюх золотом. І памʼятайте, що спробувати свою вдачу ви можете разом з гральними автоматами Вулкан.

Gonzo's Quest: висновок

NetEnt знову потрапив у ціль за допомогою Avalanche і функції Free Case. Крім того, у вас є відмінні шанси на виграш завдяки звичайним та бонусним символам. 

Джунглі, багато золота в Ельдорадо і Гонзо чекають соратників, щоб разом знайти скарб і відмінно провести час. 

Інші наші автомати
Краще казино місяця
Реєстрація