Ігровий автомат Gorilla

Gorilla – це онлайн-слот від провайдера ігрових автоматів на гроші Novomatic, тематика якого присвячена джунглям, а головним героєм є горила. Він випущений ще в 2013 році і являє собою геймплей середньої дисперсії з RTP 95,09%.

Які особливості цього слота?

Цей ігровий автомат має ряд функцій, які повинні спонукати вас продовжувати юзати. Всі команди та знаки коротко описані нижче:

 1. Дикий символ. Представлений у вигляді великої африканської маски, яка сильно прикрашена. Він може з’явитися на будь-якому барабані і замінювати всі стандартні знаки, потенційно допомагаючи формувати виграшні комбінації.

 2. Символ розкиду. Представлений у вигляді зображення савани на заході у формі Африканського континенту. З’являється тільки на барабанах 1, 2 і 3. При випаданні трьох з них ви отримуєте виплату в 4 рази більше ставки і запускаєте основну бонусну функцію.

 3. Безкоштовні обертання. Всякий раз, коли випадає три скаттери (по одному на кожному з перших трьох барабанів), ви отримуєте можливість зіграти у фріспіни. За це ви отримуєте в цілому десять безкоштовних обертань.

 4. Азартна гра. Всякий раз, коли ви виграєте, зліва від барабанів з’являється значок з написом «Подвійний». Натисніть на нього, щоб перейти до функції азартних ігор. Хороша стратегія геймплею полягає в тому, щоб кілька разів подвоїти виграш. Просто вгадайте, чи буде наступна карта червоною або чорною. Вгадайте правильно – сума подвоїться.

Трохи цифр

У цьому слоті використовується чотирирядна сітка з п’ятьма барабанами і від однієї до п’ятдесяти ліній виплат. Ви можете вибрати, скільки ліній виплат хочете використовувати в грі, і для цього є наступні варіанти: 1, 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45 і 50. Всі вибрані лінії проходять тільки зліва направо. Щоб виграти, потрібно, аби принаймні два або три однакових символи опинилися на лінії виплат. Ба більше, ці знаки повинні бути на сусідніх барабанах, починаючи з крайнього лівого.

Символ горили пропонує найбільший виграш. Він з’являється в стопці висотою в чотири позиції повністю або частково. Це єдиний символ, який можна скласти в стопку.

Як грати в Gorilla?

Частина того, що робить цю гру такою привабливою, полягає в тому, що в неї дуже легко грати. Перше, що потрібно буде зробити, – це визначити розмір ставки. Для цього натисніть «Меню» праворуч: це викличе змінні ставок та інші параметри, такі як звук, музика і таблиця виплат.

Розмір ставки на спін – це кількість ліній виплат, на які ви робите ставку, помножене на значення ставки/лінії. Як згадувалося раніше, ви можете робити ставки на 1, 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45 або 50 ліній виплат. Параметри ставки/значення лінії наступні: 0.02, 0.03, 0.04, 0.05, 0.10, 0.20, 0.30, 0.40, 0.50, 1.00 і 2.00.

Що стосується найвищого показника, то це 100 грн, які ви можете отримати, поставивши монету номіналом 2,00 на всі 50 ліній виплат. Натискання кнопки «Максимальна ставка» автоматично встановлює максимальний розмір і дає можливість юзати в Gorilla з великим виграшем. Познайомитись з цим слотом поближче ви можете разом з гральними автоматоми Вулкан.

Для чого потрібні всі кнопки?

Незалежно від того, чи вирішите ви грати в слот Gorilla безкоштовно або на реальні гроші, на дисплеї відображаються три речі: баланс, поточний розмір ставки і попередній виграш. Праворуч є кругла кнопка зі стрілкою на ній. Це те, на що ви натискаєте, щоб обертати барабани. Якщо ви утримаєте кнопку миші, панель стане синьою, а функція автозапуску буде активована. Барабани продовжують обертатися самі по собі на поточному рівні ставки, поки ви не натиснете «Стоп», щоб зупинити їх. Майте на увазі, що всі обертання з автозапуском коштують грошей – це не безкоштовна функція гри.

Зображення та аудіо

Якість графіки цього відеослота досить гарна. Барабани прозорі, за ними ви можете побачити досить туманну сцену джунглів з великою кількістю дерев, листя. Тварини, які з’являються на барабанах, досить добре опрацьовані.

Онлайн-слот має досить простий саундтрек, в якому представлені спокійні звуки джунглів. Ви почуєте звуки співу птахів і легкий стукіт барабана всякий раз, коли кожен барабан зупиняється.

Мобільна версія

Гра легко доступна для відтворення на різних пристроях. Крім настільних комп’ютерів і ноутбуків, можна юзати в онлайн-слот на iPhone і iPad, а також на пристроях Android.

Який RTP?

Показник RTP, згідно таблиці виплат, становить 95,09%. Це означає, що в середньому ви можете очікувати, що слот виплатить цей відсоток від ставки за спін. Проте не буде виплачена ця точна сума за кожною окремою ставкою, оскільки вона є середньою. RTP розраховується шляхом аналізу ставок виплат за багато тисяч обертань.

Переваги та недоліки

Якщо ви хочете отримати короткий опис онлайн-слота Gorilla, ознайомтеся з деякими позитивними і негативними моментами в ньому.

Плюси:

 1. Саундтрек приємний і не надто відволікає.

 2. 50 ліній виплат.

 3. Наявна функція азартних ігор з можливістю багаторазово подвоїти виграш.

 4. Хороші візуальні ефекти і тематика.

 5. Найбільш високооплачуваний символ з’являється в стопці.

Мінуси:

 1. Максимум 15 безкоштовних обертань за раунд фріспінів.

 2. RTP 95,09% не такий високий, як у багатьох інших слотах.

Підсумок

Gorilla від Novomatic – це ігровий автомат на тему джунглів. У слот дуже легко грати, і насправді в ньому не так вже й багато спеціальних функцій, які не «забивають» голову. Спробуйте зіграти в цю гру в онлайн-казино і зверніть увагу на дикі символи, які однозначно допоможуть виграти. Дисперсія середня, тому під час гри ви повинні бачити, що невеликі виграші трапляються досить часто, а час від часу можна зірвати куш побільше.

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits