Ігровий автомат Iron Man

Культовий комікс і фільм про Залізну людину тепер ще й у форматі азартної гри. А саме – геймплеї Iron Man.

Інтерфейс

З моменту завантаження геймплей Iron Man занурює юзерів в святу святих Залізної людини, якого зіграв Роберт Дауні Молодший. Для фону творці софта підібрали лаконічне зображення з-поміж кадрів фільму, а саме – лабораторію Тоні Старка з його власними розробками костюмів. Барабани займають майже всю активну ігрову частину монітору. Над ними розробники розмістили вивіску з назвою геймплею. Знизу – екрани, що показують всі фінансові параметри. Кнопки управління знаходяться праворуч. Таповий дизайн для ігрових автоматів на гривні.

Символи

Знаки софта Iron Man повністю відповідають загальній тематиці. Тут на барабанах можна побачити карткову колоду, різні костюми Залізної людини, лиходіїв, а також спеціальні пропозиції.

Ставки і виплати

Iron Man пропонує користувачам 25 фіксованих платіжних ліній, 95% коефіцієнт повернення і середню волатильність. Любителі геймінгу самостійно вибирають ціну спіна. За один запуск барабанів слід «заплатити» від 25 до 2 500 кредитів. Ціна старту та кількість однакових зібраних іконок впливають на початкову суму призу. Проте особливістю геймплею Iron Man є не фіксований виграш, а множник – збільшення ставки. Мінімальний коефіцієнт – х5, тоді як максимальний – х10 000. Додаткові виграші пропонують спеціальні символи:

  1. Дикий. Замінює знаки на барабанах.
  2. Скаттер. Приносить до 25 фріспінів і х3 множник.
  3. Костюми Залізної людини. Надають до 15 безкоштовних обертань і до х10 множник.

На жаль, Iron Man не має джекпоту. Чого не можна сказати про гральні автомати Вулкан.

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits