Ігровий автомат Island

Слідуючи пригодам відомого книжкового персонажа Робінзона Крузо, розробники з Ігрософт вирішили порадувати всіх шанувальників цього дивного роману випуском онлайн-ігрового автомата Island. Геймплей оснащений 5 барабанами і 9 лініями виплат, розкиданими по ним. Всі інші основні відомості про гру можна знайти в списку нижче:

  1. Розмір однієї монети фіксується на значенні 1.
  2. Розмір ставки на лінію варіюється від 1 до 25.
  3. Значення максимальної ставки, яку можна зробити, становить 225.
  4. Максимальна виплата, яку можна отримати, становить 187 500 кредитів.
  5. Теоретичний відсоток RTP становить близько 96%.
  6. Відеослот містить додатковий бонусний раунд.
  7. Множники вбудовані, як і опція автозапуску, для всіх гравців, яким набридло постійно натискати кнопку «Обертати».
  8. До цієї гри можна отримати доступ безпосередньо через веб-браузер в режимі миттєвого відтворення (потрібно Adobe Flash player).
  9. Грати можна абсолютно безкоштовно, без необхідності завантажувати геймплей або реєструватися.
  10. Мобільна версія відеослота Island ще не випущена, тому юзерам доведеться грати в неї за допомогою настільних комп’ютерів/ноутбуків.

Ласкаво просимо на острів

Слот Island поставляється із загальною кількістю символів 9. Можна зустріти дикий знак, іконку розкиду і сім звичайних жетонів.

Всі символи проілюстровані відповідно до тематики самої гри, тому можна помітити дельфіна, чайку, морську черепаху, пляшку рому тощо. Звичайні токени приносять різні призи, якщо комусь вдається розмістити три або більше з них на активній лінії виплат. Серед них найбільш цінним є символ, який відображається як логотип гри. За п’ять з них, розміщених на активній лінії виплат, можна було б отримати виплату в розмірі 5000 кредитів! Що досить значна сума для гральних автоматів на гроші.

Дика природа зображена у вигляді дельфіна. Він має можливість замінити всі значки, крім символу розкиду, щоб полегшити процес створення виграшної комбінації. Цей дикий також має можливість самостійно формувати виграшну комбінацію, приносячи виплату в розмірі 2000 кредитів за п’ять з них, що випали на активній лінії!

Розкид зображений у вигляді самого острова. Це не приносить ніяких виплат. Замість цього, якщо комусь вдасться посадити три або більше з них в будь-якому положенні на барабанах, активується додатковий бонусний раунд, що виводить гравця на новий екран. Там можна побачити Робінзона Крузо, що пливе до острова на плоту, а на його шляху є п’ять плавників. Потрібно вибрати плавники і сподіватися, що вони належать дельфінам, щоб отримати певні призи. Якщо плавець належить акулі, бонусний раунд негайно припиняється.

Якщо хтось вдасться зробити правильний вибір п’ять разів, він запустить супер-бонусний раунд, відомий як «Сніданок Робінзона». У цьому турі можна побачити Робінзона, що стоїть між двома пальмами. З них звисають два шматки м’яса, один з яких несе певний приз, а інший – пастку. Познайомитися з цим слотом можна в гральних автоматах Вулкан.

Додаткові функції

Крім раніше згаданих бонусних і супер-бонусних раундів, в ігровий процес Island вбудована ще одна функція – ризик-гра. Вона запускається після кожного виграшного спіна. Гравцеві необхідно вибрати одну сторону монети, і якщо правильний варіант з’являється після підкидання, всі виграші подвоюються. В іншому випадку людина втрачає перемоги.

Як грати

Нічого не змінюється, коли справа доходить до ігрового процесу. Гравцям дозволяється мінімальна ставка в розмірі 1 кредиту і максимум 25 на лінію. Таким чином, максимальна ставка становить 225 кредитів, які можна встановити за допомогою опції «Максимальна ставка». Те ж саме відноситься і до мінімальної ставки.

Значки на барабанах розроблені з використанням мультяшної графіки. Вони виконують різні анімації, коли шикуються в ряд, утворюючи виграшні комбінації.

Висновок

В Island можна грати безкоштовно і на реальні гроші в численних казино. Геймплей доволі простий, а тому не потребує детального попереднього вивчення. Попри це софт обіцяє неймовірні відчуття та великі виграші.

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits