Ігровий автомат Jack and the Beanstalk

Хто не знає казку про Джека і бобове дерево? Її нам читали в дитинстві, показували у фільмах. Тепер це ще один з гральних автоматів на гривні, представлена однойменним геймплеєм Jack and the Beanstalk.

Інтерфейс

З перших секунд ігровий автомат Jack and the Beanstalk переносить користувачів у казковий світ велетнів. Для фону творці використовували мультиплікаційне зображення знаменитого двору Джека з фасадом будинку, що видніється вдалині.

Барабани займають більшу частину екрану. Зверху над ними красується вивіска з назвою софта. Знизу вмонтовані панелі, що відображають всі фінансові операції, а також деякі кнопки налаштувань. Справа посередині знаходиться колесо для активації спінів. До речі, грати в ігрові автомати безплатно і без реєстрації можна в більшості онлайн казино.

Символи

Знаки суворо відповідають тематиці софта, а також використані в одному стилі. Всього тут на барабанах можна побачити: колоди карт, бобове дерево, Джека, велетнів, сільськогосподарських тварин, прилади для обробки землі та інше.

Варто відзначити, деякі зазначені символи виступають в ролі спеціальних пропозицій.

Ставки і виплати

Jack and The Beanstalk має 20 фіксованих виграшних ліній. Додатково перемогу гарантують середня волатильність і 96% коефіцієнт повернення.

Вартість спіна різна. Користувач може вибирати від 0,2 до 20 000 кредитів.

Виграш залежить від зібраної комбінації і вартості обертання. Так, мінімально в Jack and the Beanstalk можна «підняти» 10 копійок, тоді як максимально – 500 000 гривень.

Додатково виграш збільшує дикий, зображений табличкою з назвою геймплею. Навіть один символ приносить від трьох безкоштовних обертань, при цьому замінюючи знаки під час кожного спіна, збираючи максимально прибуткові комбінації.

До слова, джекпот в Jack and the Beanstalk не передбачений.

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits