Ігровий автомат Keks

Мало хто залишиться байдужим до ігрового автомата Keks, адже він створений за мотивами однієї з улюблених дитячих казок в пострадянських країнах. Веселий і хитрий круглий шматочок запеченого тіста швидко завойовує шанувальників в онлайн-казино. Навряд чи бабусі й дідусі думали про таку кар’єру для свого онука, коли шкребли по дну бочки. Але факт залишається фактом – такий ігровий автомат існує і він міцно займає своє місце серед лідерів рейтингу гральних автоматів на реальні гроші в мережевих азартних клубах.

Якщо ви граєте в цей слот безкоштовно, то виникає враження, ніби ви дивитеся старий добрий мультфільм. Проте коли ви професійний гравець і хочете не тільки добре провести час, але і отримати трохи грошей, дайте грі хід, і ви, безумовно, залишитеся задоволені тим, що буде далі. Keks, також відомий як слот Gingerbread, є одним з кращих ігрових автоматів, випущених компанією Ігрософт. Ця компанія також дозволила грати в ігрові автомати безплатно. З перших хвилин, проведених у грі, стає ясно, що в основу була покладена казка про Колобка. «Круглий» символ неодноразово з’являється на барабанах. Більш того, він наділений властивостями Дикого, тобто може замінити будь-який знак, необхідний для формування виграшної комбінації.

Загалом, розробники і дизайнери групи Ігрософт створили першокласну гру, вони зовсім не поскупилися на додаткові виграшні можливості. На доказ цього тут є два бонусних раунди, а також можливість подвоїти виграш. Може здатися досить дивним, але ця гра навчить всіх забобонних юзерів, що чорна кішка може бути удачею, а не поганою, як вони завжди думали. Комбінація з п’яти чорних кішок приносить максимальну виплату (становить не менше 5000 кредитів). Навіть сам кекс не настільки щедрий – комбінація з п’яти Колобків дасть 2000 грн. Keks оснащений п’ятьма барабанами, ставки можна робити на 1, 3, 5, 7 і 9 ігрових ліній. Максимальна ставка на лінію становить від 1 до 25 кредитів. Після кожної успішної ротації гравці можуть запустити ризик-гру. Під час неї дилер відкриває одну карту, а завдання азартних юзерів – отримати сильнішу. Особливої уваги заслуговують сорочки карт: вони виконані в стилі російської хохломи, що ідеально вписується в загальну концепцію ігрового автомата.

Стратегія «Кекс»: бонусні ігри

Ризик-гра може значно підвищити рівень адреналіну, але ще більше хвилювання отримується під час бонусних раундів. Перший бонусний раунд активується, коли ви збираєте комбінацію з трьох або більше плит. До речі, не має значення, на яких барабанах і лініях вони випадуть. У другій бонусній грі гравці повинні допомогти бабусі знайти свіжий кекс. Це означає, що буде п’ять печей, в кожній з яких знаходитиметься предмет – каструля, риба, кекс і випічка, що згоріла. Гра закінчується, коли бабуся виявляє підгоріле тісто. Але якщо бабуся наткнеться на булочку або відкриє всі 5 плит, спрацює супер-бонус, в якому доведеться знайти кекс в кущах. І тут вже головне – не наштовхнутися на вовка, який дійсно хоче з’їсти бабусю.

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits