Ігровий автомат Lord Of The Ocean

Ігровий автомат Lord of The Ocean створений спеціально для любителів азартних ігор онлайн на гроші та морських глибин. З перших секунд софт переносить геймерів і світ підводних жителів, великих виграшів і азарту.

Інтерфейс

На заставці юзерів зустрічає Посейдон у своїй же стихії. Для основного фону розробники вибрали зображення підводного міста.

Більшу частину екрану займають барабани. Зверху над ними розташована вивіска з назвою слота, з боків вказані платіжні лінії. Знизу творці розмістили панель управління.

Символи

Знаки геймплею повністю відповідають тематиці слота. Всі символи Lord of The Ocean умовно можна розділити на кілька груп: колода карт – від 10 до Туза; атрибути – статуя, чемодан; підводні жителі – вродлива дівчина і Посейдон. Окремо варто виділити спеціальні пропозиції – скаттер у вигляді великого золотого намиста з дорогоцінними каменями.

Ставки і виплати

Ігровий автомат Lord of The Ocean має десять змінних платіжних ліній. Шанси на перемогу істотно збільшують середня волатильність і близько 96% коефіцієнт повернення. Памʼятайте, що ви можете використовувати ігрові автомати безкоштовно.

Геймери можуть самостійно вибирати вартість спіна. За одне обертання доведеться викласти від 1 до 1 000 кредитів.

Спочатку сума виграшу залежить від двох факторів: вартості спіна і зібраної комбінації. Так, можна «заробити» від 5 до 500 000 гривень.

Додатково суму виграшу збільшує скаттер. Його поява надає 10 безкоштовних спінів і заміну будь-якого символи для збору максимально прибуткової комбінації.

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits