Ігровий автомат Lucky Birds

Приєднуйтесь до кількох яскравих пернатих друзів, щоб грати в автомати на гроші, у цьому ігровому автоматі від Playson Software. У грі Lucky Birds 5 барабанів, 10 ліній виплат і величезний потенціал для виграшу завдяки деяким спеціальним елементам, таким як дикий символ і знак розкиду, що запускає безкоштовні обертання. Насправді, обертайте цей ігровий автомат правильно і ви зможете відправити свої виграші в політ з джекпотом в 180 000 кредитів.

Райдужний тропічний ліс

Дія «Щасливих птахів» відбувається в кронах тропічних лісів Амазонки, де життя сповнене енергії. За своєю природою ігровий автомат являє собою яскравий набір літаючих персонажів, всі з яких представлені у вражаючих графічних деталях на приголомшливому тлі драматичного тропічного пейзажу. Символи на барабанах включають безліч райських птахів – в тому числі какаду, папуг і туканів – так що ви можете очікувати побачити веселку з різнокольорових пір’я на барабанах. Навіть загальні символи гральних карт яскраво представлені разом з різними екзотичними фруктами і дивними квітами, такими як ягоди, ківі і манго. Більш того, всі зображення виконують невелику анімацію, коли вони шикуються в виграшні ряди, махаючи пернатою рукою або цвірінькаючи дзьобами. За чудовий дизайн, цей слот можна віднести до самих кращих ігрових автоматів безкоштовно.

Дикі бонуси

Крім відмінної візуальної якості, геймплей пропонує безліч додаткових ігрових дій завдяки парі спеціальних символів. Першим з них є дикий значок, представлений птахом тукан. Цей символ не тільки допомагає створювати виграшні лінії, замінюючи інші іконки, але і подвоює розмір виграшів, коли це відбувається. Однак дикий тукан не замінить значок золотого яйця. Але насправді це нормально, тому що це символ розкиду, який не обов’язково повинен з’являтися на лінії виплат, щоб присуджувати виграші із загальним множником ставки до х500 разів. А якщо цього недостатньо, то три або більше скаттерів на барабанах одночасно запустять серію з 15 безкоштовних обертань, в результаті яких всі виграші потрояться.

Дивіться, як злітають ваші перемоги

Вам не потрібно вчитися літати, щоб освоїти цю азартну гру. Все, що необхідно зробити, це визначити, скільки ліній виплат хочете мати – від 1 до 10, – а потім прийняти рішення про розмір ставки, яку хочете розмістити на лінію. Варіанти ставок відповідають звичайній схемі ігрового автомата Playson в розмірі 1, 2, 5, 6, 8 і 20 кредитів. Як тільки ви відкалібруєте свої ставки, будете готові до старту. Просто обертайте барабан по одному за раз або встановіть кілька послідовних ходів за допомогою функції «Автозапуск», потім розслабтеся і почекайте, поки відповідна послідовність символів вирівняється. Найменший виграш у п’ять разів у своєму роді – це 100-кратний множник ставки на лінію, присуджений за знаходження повної лінії з низькими значеннями карт, такими як 9, 10, J і Q. З іншого боку, A і K, обидва виплачують до х125 разів. Маленький фіолетовий папуга видає нагороду в х400 разів, водночас як червоний і зелений – до 250 разів. Помаранчеві і сині птахи – по х750 разів, але, безумовно, найкращим символом з усіх є дикий тукан, який пропонує найприбутковіший множник в х9000 разів. Отже, якщо ви вишикуєте п’ять диких туканів поспіль після розміщення ставки на 20 кредитних ліній, то будете винагороджені дуже диким джекпотом у розмірі 180 000 кредитів.

Кожен виграш може стати джекпотом

Нам не хотілося б вас засмучувати, але не кожен спіннер наблизиться до цього остаточного виграшу джекпоту. Принаймні, не при кожному обертанні барабанів, особливо враховуючи відносно невеликі значення виплат на нижніх значках. Тим не менш, гравці можуть перетворити будь-який виграш в джекпот завдяки функції азартної гри «Подвоїти або нічого». Це так само просто, як вгадати, червона або чорна перевернута гральна карта, але чи вистачить у вас сміливості ризикнути всім з ймовірністю 50/50?

Підсумки

Цей ігровий автомат має сучасну презентацію. Загальна тема гри об’єднана у всіх сенсорних аспектах – від візуальної енергії до жвавої музики. За загальним визнанням, існують ігри з більш унікальними бонусними елементами. Але знову ж таки, важко скаржитися, коли дикий символ подвоює приз, а безкоштовні обертання потроюють всі виграші.

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits