Ігровий автомат Lucky Drink

Ігровий автомат Lucky Drink переносить користувачів у світ алкоголю і розваг. Великим доповненням до цього є дуже навіть непогані виграші, як для онлайн автоматів на реальні гроші.

Інтерфейс

З перших секунд азартний слот Lucky Drink переносить геймерів у своєрідний бар. Для фону використано зображення великої бочки з віскі. Також тут можна побачити одного з персонажів, що розважається з келихом міцного напою, і чорта. Барабани займають близько половини всього простору екрану. У лівому верхньому кутку знаходиться вивіска з назвою слота, тоді як знизу – «кредитні» монітори і консоль управління.

Символи

Знаки софта виконані в єдиному стилі. Тут можна зустріти і різні атрибути бару, і міцні напої, і головних персонажів. Окремо представлені спеціальні пропозиції, з якими можна також ознайомитися, якщо грати в ігрові автомати безплатно.

Ставки і виплати

Lucky Drink має 15 фіксованих платіжних ліній, середній показник волатильності і 96% коефіцієнт повернення. Геймерам дозволено самостійно вибирати вартість спіна. Сума коливається від 15 до 1 500 кредитів. Виграш залежить від ціни обертання і зібраної комбінації. Мінімальний «заробіток» становить 2 грн, тоді як максимальний – 1 000 000 гривень. Додатково кінцеву суму збільшують:

  1. Дикий. Замінює до п’яти символів на барабанах.
  2. Три бонусні гри. Всі вони складаються з вгадування кольору карт. Правильні відповіді приносять додатковий множник.
  3. Джекпот. Дивовижний виграш у розмірі 10 000 000 гривень.

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits