Ігровий автомат Lucky Haunter

Хочете гарно «заробити», при цьому розважаючись в барі з морем хмільної випивки та численними соковитими закусками? Тоді запускайте азартний софт Lucky Haunter і насолоджуйтеся всіма перевагами «древнього» слота.

Інтерфейс

Не варто очікувати чогось надзвичайного в ігрових автоматах грати на гроші минулих поколінь. Проте, попри всі вікові застереження, софт приємно дивує графікою та візуальним оформленням. Так, вже з перших секунд юзери потрапляють до пабу з кількома відвідувачами та бочками з хмільними напоями у кутках.

Майже весь активний екранний простір належить барабанам. Зверху їх потісняють кредитні панелі та невеличка вивіска. Зліва та справа розробники встановили кнопки для зручного управління процесом.

Символи

Стара класика притримується єдиного стилю в усьому. Зокрема, в оформленні символів. Саме тому на барабанах геймери побачать різноманітні закуски та алкогольні напої. Окрема когорта – бонусні знаки.

Ставки та виплати

Слоту Lucky Haunter важко змагатися з сучасними гігантами сфери гемблінгу. Попри це автомат надає стабільні 95% RTP, дев’ять ліній оплат, які можна змінювати, та середню волатильність.

В грі на реальні гроші всі спіни платні. Ціна на старт барабану коливається в діапазоні 1-900 кредитів. Але ви может спробувати і безплатні ігрові автомати.

Лише зібрана комбінація впливає на початковий виграш і приносить до 5 000 гривень. Мало, чи не так? Суттєво покращують фінансову пропозицію:

  1. 675 тисяч гривень джекпоту.

  2. Ризик-гра, що полягає у вгадуванні пивних банок. Кожна правильна відповідь подвоює ставку.

  3. Бонус №1. Клієнт сам вгадує приз, який знаходиться під кришечкою.

  4. Бонус №2. Під виглядом страви геймеру надають якийсь приз.

  5. Дикий. Знак підкови змінює на барабанах всі символи, тим самим збираючи виграшні комбінації.

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits