…

Ігровий автомат Marco Polo

Протягом століть люди були зачаровані подорожами і дослідженням нових місць і речей, новими почуттями і досвідом. З цієї причини розповіді про знаменитих мандрівників і великі пригоди завжди були популярні серед людей різного віку і соціальних груп. І щоб підтримати цей інтерес, дизайнери і розробники Novomatic Group створили для вас приємний слот. Ігровий автомат Marco Polo продовжує тонку лінійку ігрових автоматів, заснованих на різних історичних персонажах. Відвідувати і подорожувати по різних віддалених місцях, не залишаючи свого будинку, або відчувати почуття першопрохідця в нових землях – тепер кожен може отримати такий досвід.

Зіграйте в безкоштовний ігровий автомат Marco Polo, і ви заново переживете історію великого першовідкривача і відчуєте таке ж щастя, отримавши найбільшу нагороду за своє терпіння і віру. І чи готові ви зробити найбільше відкриття у своєму житті? Геймплей Marco Polo допоможе вам, якщо ви хочете кардинально змінити своє життя. Подолайте всі перешкоди, сміливо йдіть назустріч своїй мрії! Мудрий Марко Поло винагородить ваші зусилля в повному обсязі!

Азіатська атмосфера в слоті Marco Polo обрана для основного дизайну. Ми повинні сказати, що це – відмінний вибір. З кумедними місцевими жителями, втомленими верблюдами, а також красивими і каліграфічними картковими символами, зображеними на барабанах гри, ви точно відчуєте, що досліджуєте Схід. З кожною дією ви рухатиметеся вперед. Головне, що слід повинні пам'ятати, – це те, що ви не повинні зупинятися, поки не досягнете головної мети!

Стратегія Марко Поло: ігровий процес

Що складного в грі в автомат Марко Поло? Абсолютно нічого! Класичні 5 барабанів обертаються швидко. Коли вони зупиняються, ви повинні визначити свій виграш на дев'яти лініях виплат. Звичайно, все відбувається автоматично.

Щоб змінити кількість рядків, використовуйте кнопку «Рядок» з відповідними цифрами. Щоб підвищити ставку або знизити її, натискайте «Ставка», поки не отримаєте бажаний результат. Найризикованіші і відчайдушні гравці можуть відразу натиснути команду «Максимальна ставка» – це дозволить зробити максимально можливу ставку для автомата, яка становить 900 кредитів. Чи готові ви відправитися в подорож на Схід разом з ігровим автоматом Marco Polo? Якщо так, – тисніть «Пуск»!

Головну роль в ігровому автоматі грає сам Марко Поло. Легендарний мандрівник за максимальною ставкою може дати навіть півмільйона кредитів. Він також є диким символом, який легко замінить інші знаки, роблячи комбінації значно вигіднішими. Єдине, що цей символ не може замінити, – це Верблюда.

Верблюд є знаком розкиду і бонусною іконкою. Якщо ви зберете три або більше з них на барабанах, буде активована функція безкоштовних обертань: активуються 10 фріспінів зі збільшеним множником виграшу.

 
Інші наші автомати
Краще казино місяця
Реєстрація