Ігровий автомат Oliver’s Bar

Хочете відчути атмосферу запальних танців, солодких міцних напоїв і цілковитих веселощів?  Та ще й в гральних автоматах безплатно? Тоді ігровий автомат Oliver’s Bar – найкращий варіант.

Інтерфейс

На заставці з коктейлем в руці юзерів зустрічає сам власник бару. На жаль, для фону творці вибрали трохи нудний, але неймовірно красивий блакитний пісок. Зовні Oliver’s Bar імітує класичний наземний азартний слот. Барабани займають практично весь простір екрану. Зверху над ними розташована вивіска з назвою геймплею. Знизу встановлена консоль управління. А ось з боків відзначені платіжні лінії.

Символи

Карти на барабанах виконані в суворій відповідності до теми геймплею. Тому тут можна зустріти: екзотичні фрукти, різноманітні коктейлі, компанії друзів, закохані парочки, яскравих тварин, власника бару. Окремо доведеться виділити спеціальні пропозиції. Вони зображені вивіскою, що світиться (скаттер), і великим Дайкірі (дикий).

Ставки і виплати

Oliver’s Bar відноситься до класичних ігрових автоматів на гроші в Україні з дев’ятьма змінними платіжними лініями. Проте, засмучуватися не варто. Автомат фінансово вигідний через середню волатильності і близько 96% коефіцієнта повернення користувачеві. Геймер може самостійно вибирати вартість спіна. Ціна за обертання встановлюється в межах 1-900 гривень. Виграш залежить від декількох показників:

  1. Зібраної комбінації.
  2. Ціни спіна.
  3. Спрацювання спеціальної пропозиції.

Без останнього сума «заробітку» коливається від двох гривень до 500 000. Спецпропозиції додатково дозволяють:

  1. Отримати до 20 безкоштовних обертань.
  2. Помножити виграш до х4.
  3. Змінити будь-який знак, крім скаттера, для збору максимально виграшної комбінації.

Що засмучує, так це відсутність джекпоту в слоті Oliver’s Bar.

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits