Ігровий автомат Pirate 2

Пориньте у світ морських мрій, пригод і запалу разом з Pirate 2. Станьте піратом прямо зараз, заробляючи в автоматах на гривні!

Інтерфейс

Лаконічний ігровий автомат привертає увагу геймерів якістю графіки. Попри великий барабан, можна побачити фонове зображення. Його творці геймплею підібрали суворо під тематику: палуба корабля, безкрайній океан, гармата з ядрами й одноокий пірат з шаблею в одній руці і гаком – замість іншої. Як уже згадувалося, барабан займає більшу частину ігрового простору. Зверху над ним встановлені маленькі екрани, на яких відображаються фінансові операції. Знизу, імітуючи кнопки наземного автомата, розташовані кнопки управління.

Символи

Творці Pirate 2 у всьому суворо витримали тематику геймплею. Це стосується і знаків на барабанах. Так, користувачі побачать: підзорну трубу, гак, шаблі, пістоль, ядро, гармату, пірата і карту зі скарбами. Дуже рідко в грі можуть з’являтися спеціальні символи, що відрізняються від перерахованих. Перед грою, ви можете ознайомитися тематикою слоту в безплатних ігрових автоматах.

Ставки і виплати

Дев’ять змінних ліній оплати і коефіцієнт повернення до користувача в 95,72% істотно збільшують шанси на перемогу. Геймер сам вибирає, скільки платити за один спін. Так, обертання барабана обійдеться від 1 до 900 гривень. Сума виграшу залежить від зібраних комбінацій. За одне обертання юзер може «підняти» від двох до 5 000 гривень. Проте це далеко не межа мріям! Додатково на розмір «заробітку» впливають:

  1. Бонусні знаки – скриня зі скарбами і бочка. Їхня поява надає юзерам фріспіни, замінює знаки на барабанах, примножує початковий виграш.
  2. Бонусна гра. Полягає у вгадуванні карт. Дозволяє помножити спрацьовану ставку до х100.
  3. Джекпот. Сума фіксована, проте досить значна – 500 000 гривень!

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits