Ігровий автомат Pirate

Хочете випробувати себе в ролі пірата? Та не знаєте, що для цього обрати з слотів на гроші в Україні?Тоді ігровий автомат Pirate – саме те, що потрібно.

Інтерфейс

З перших секунд слот Pirate занурює користувачів у світ піратського життя. Для фону творці використовували зображення човна посеред водної гладі, а також однорукого і одноокого бандита. Барабани займають більшу частину екрану. Зверху над ними розробники розмістили панелі для відображення кредитних операцій. Всі кнопки управління розташовані по обидві сторони від барабанів.

Символи

Іконки софта Pirate повністю відповідають тематиці геймплею. Тут на барабанах можна побачити: карту зі скарбами, головного персонажа, гармату, порохові ядра, револьвери, схрещені шаблі, гак замість руки і підзорну трубу.

Ставки і виплати

Ігровий автомат Pirate пропонує юзерам дев’ять змінних платіжних ліній, трохи більше 96% коефіцієнт повернення і середню волатильність. Такі показники роблять геймплей чи не найвигіднішим у фінансовому плані. Цей слот також має і демо-версію, а отже відноситься до безкоштовних гральних автоматів. Користувач має право самостійно вибирати ціну спіна. Так, за одне обертання доведеться «заплатити» від 1 до 900 кредитів. Початковий виграш залежить виключно від зібраних комбінацій. Мінімально в слоті Pirate можна «заробити» дві гривні, тоді як максимально – 5 000. Однак не варто засмучуватися настільки низькими показниками. Остаточно на виграш впливають:

  1. Джекпот. Фіксована сума в розмірі 675 000 гривень.
  2. Ризик-гра. Полягає в киданні кісток. Якщо у геймера випаде більше число, його виграш подвоюється.
  3. Старт-бонус (скриня). Три і більше символи приносять від 2 000 золотих монет.

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits