Ігровий автомат Pirates Treasures

Цей ігровий автомат для мореплавання дає всім вам, піратам, шанс отримати велику нагороду в розмірі 2 500 000 дублонів (тобто – гривень). Дійсно, трясіть мене за колоди! Незалежно від того, чи є ви сухопутним жителем, пройдисвітом, піратом або сином любителя печива, з цим геймплеєм дійсно легко освоїтися: ви будете піднімати ставки й обертати барабани в найкоротші терміни. З 5 барабанами і 21 лінією виплат, Pirate’s Treasure пропонує досить пристойну кількість шансів на виграш. Більш того, з диким символом, безкоштовними обертаннями і деякими бонусними іграми є всі шанси, що ви накладете свої брудні лапи на скарби легендарного пірата. Без сумніву, це найкращий слот з гральних автоматів на гривні!

Отримай свої «морські ноги»

З перших секунд ви приєднаєтеся до веселої команди піратів. На борту корабля знаходиться сам капітан (який виглядає так, ніби йому не завадила б хороша ванна), прекрасна дівка і папуга капітана. Всі ці значки персонажів представлені в найдрібніших графічних деталях. Вони оживуть з короткою анімацією всякий раз, коли вишикуються у виграшну лінію. Гравцям знадобиться щось більше, ніж просто кілька товаришів по кораблю в пошуках скарбів пірата, тому в слоті також є кілька важливих інструментів. Перш за все, є Золотий компас, який допоможе дізнатися, куди ви прямуєте. А по-друге, є чудова велика гармата, яку можна відправити ворогам в шафку Деві Джонса! Решта ігрового екрану заповнена візуальними чудесами. Для початку, барабани встановлені перед піднесеною сценою бурхливого моря і неспокійних хвиль, в той час як самі барабани обрамлені позолоченим деревом. Крім того, вся дія відбувається під час гри в стилі тропікани, щоб перенести геймерів прямо в серце Карибських вод.

Піратська нагорода

Тепер, коли ви познайомилися з командою, поговорімо про дійсно важливу справу – про те, які призи буде виплачувати цей ігровий автомат. Множники ставок на лінію починаються всього з 3-кратного для знаходження трьох символів Q, K або A на лінії виплат. П’ять з цих загальних значків будуть коштувати х20 разів, що досить мало. Більші виграші виявляються, коли гравець вибудовує в лінію п’ять символів, що зображують реквізит і персонажів. Наприклад, п’ять компасів і гармат виплатять в х100 разів більше суми ставок на лінію, водночас як папуга заплатить х500, а хтива леді – х1000 разів. Найбільший виграш з усіх видається капітаном, який платить до х5000 ставки на лінію. Навіть якщо один з капітанів з’явиться на барабанах, то блешні отримають 2-кратний множник. Гра дозволяє спінерам юзати на 1, 5, 9, 13, 15 або 21 лініях, а доступні розміри ставок починаються від 1 кредиту до 500 на лінію. Таким чином, геймери виявлять, що можуть налаштувати гру так, щоб плисти плавно і консервативно, або ж слід відправитися в більш ризиковані води і кинути все, що у них є, на отримання великої нагороди. Якби ви кинули 500 кредитів за спін, то в підсумку отримали б 2 500 000 дублонів скарбів. Та якщо 500 кредитів занадто ризиковано, то завжди існують слоти з мінімальними ставками. Незалежно від того, скільки фігур з восьми ви зберете, завжди є шанс подвоїти їх за допомогою функції азартних ігор. Під час цієї сесії леді корабля здаватиме одну відкриту карту і чотири карти лицьовою стороною вниз. Вам просто потрібно вибрати карту з вищим значенням, ніж показано, щоб подвоїти виграші.

Бонус, відповідний для пірата

Піратський скарб дійсно пропонує бонусну нагороду завдяки деяким спеціальним символам. По-перше, це дикий знак, який є не чим іншим, як довіреним персонажем капітана. Таким чином, всякий раз, коли цей зухвалий морський пес з’являється на барабані, є всі шанси, що він завершить виграшну лінію від імені інших знаків. Фактично, дикий капітан замінить всі значки, крім розкиду, який є скринею зі скарбами. Це пов’язано з тим, що символ не обов’язково повинен з’являтися на лініях виплат, щоб надати загальний множник ставки в розмірі до х50 разів. Крім того, три або більше з цих щедрих бонусних значків запускають 10 безкоштовних обертань, під час яких гравці можуть розблокувати спеціальну бонусну гру, знайшовши два символи корабля на барабанах 1 і 5.

Зухвала пригода

Pirate’s Treasure пропонує кілька першокласних зухвалих пригод з яскраво оформленими символами і захопливими бонусними функціями. За загальним визнанням, на ринку є безліч інших ігрових автоматів цієї тематики і калібру. Тим не менш, вам буде важко знайти гру, яка пропонує більше адреналіну, ніж ця, з величезним потенційним головним призом у розмірі 2 500 000 кредитів.  

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits