Ігровий автомат Resident

Якщо вам завжди подобалося грати в шпигунів, прийшов час знову перезапустити розваги, але вже в ігрових автоматів на гроші онлайн! І в цьому завданні вам трохи допоможе розробка Resident online, сюжет якої являє собою історію офіцера військової розвідки, що потрапив в тил ворога. І в ту хвилину, коли ви почнете юзати в цей чудовий слот, то відчуєте, що найцікавіша частина пригод тільки починається!

Ігровий автомат Resident з п’ятьма барабанами і дев’ятьма лініями виплат розроблений компанією Ігрософт для всіх людей, які не можуть уявити своє життя без пригод і люблять слоти з незвичайними подіями, які так чи інакше пов’язані з історією. Всі символи безпосередньо пов’язані з захопливим процесом розслідування і відображають серйозність закону, ризику й удачі. Довіртеся відважному агентові розвідки, якого ви побачите в нижній частині, коли будете грати в Resident. Всі ці пістолети і револьвери, нагороди та еполети не принесуть вам нічого, крім величезної фінансової вигоди! Якщо вирішите ризикнути і почати гру, потрібно буде не тільки ідеально зіграти під час сесії на основному полі, а й успішно пройти бонусний раунд. Саме тоді ви отримаєте безліч приємних сюрпризів від ігрових автоматів від 1 гривні в Україні, які дозволять створити перший неймовірний банкролл.

Деякі з відмінних рис, які ви знайдете в цьому самому слоті, це ті деталі, які виділяють гру з-поміж інших. Більш того, є багато речей, про які ви б ніколи не дізналися (якби тільки ми не розповіли про це). Наприклад, лінії виплат в слоті підраховуються в обох напрямках – справа наліво і зліва направо, що подвоює шанси на отримання виграшної комбінації. Інша важлива деталь полягає в тому, що на лінії має бути не менше трьох символів. Але всякий раз, коли щось складається не так, як потрібно, допоможе вогнегасник, який представляє собою дикий символ. Він замінює будь-який знак, а також допомагає в бонусній грі. Таким чином, постарайтеся дістати вогнегасник в свій арсенал, і хто знає – може він врятує вам життя?

Поради та рекомендації Резидента: бонусна гра

Бонусна гра Резидента складається з двох послідовних етапів: під час першого доведеться відкрити чотири сейфи, а під час другого – знайти свого помічника – радиста Кет. Бонусна гра запускається щоразу, коли на барабанах випадає більше трьох безпечних символів. При відкритті сейфів знайдені предмети принесуть кредити, але в разі, якщо «пощастить» знайти динаміт, сесія закінчиться. У разі, якщо всі чотири сейфи, які ви відкрили, не містили динаміту, ви перейдете до другого завдання. Перед вами буде двоє дверей, тому доведеться зробити правильний вибір. За одними дверима буде радистка Кет, а за іншими – ворожий німецький офіцер. Нема потреби пояснювати, які двері вигідніше відкрити, вірно?  

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits