Ігровий автомат Riches of Cleopatra

Клеопатра – знаменита цариця Єгипту, яка була відома своєю красою. Вона вийшла заміж за свого молодшого брата тільки для того, щоб мати можливість повністю правити країною. Після цього жінка вступила в роман з Юлієм Цезарем, який претендував на Єгипет після її смерті, що вже робить цю історію чудовою для теми будь-якого продукту.

Компанії Playson – розробник гральних автоматів на гроші, офіс якої знаходиться на Мальті, прийшла в голову ідея створити слот, натхненний цією королевою. Тому вони розробили ігровий автомат «Багатство Клеопатри».

Геймплей доступний в двох форматах: безкоштовно і за реальні гроші. Якщо гравець вирішить юзати на реальні гроші, кредити і монети стануть реальною виплатою, яка буде адаптована до валюти.

Як грати

Загалом, процес не такий складний, як здається на перший погляд. Головне – вивчити наступні нюанси:

  1. «Старт». Це змусить жетони котитися.

  2. «Лінії». Є 20 ліній виплат, які не є фіксованими. Це означає, що їхню кількість можна регулювати, натискаючи на трілки вліво або вправо. Вибрати слід між 1, 5, 9, 13, 15 або максимум 20.

  3. «Ставка». Також має різні значення, які гравець обирає і налаштувати так, як він хоче. Пропоновані значення: 0.01, 0.02, 0.03, 0.04, 0.05, 0.07, 0.10, 0.15, 0.20, 0.25, 0.40, 0.50, 1.00, 2.00 або в 3.00. Судячи зі значень ставок, зрозуміло, що це машина з ігрових автоматів з мінімальним депозитом та низькою волатильністю.

  4. «Загальна ставка». Відображається сума, яка буде використана під час гри, заснована на налаштуванні ліній виплат і ставкою на лінію.

  5. «Максимальна ставка». Приймає значення ставки і кількість ліній до максимуму.

  6. «Автозапуск». Змушує барабани обертатися автоматично з обраним номером (5, 10, 20, 50, 100, 200, 400). Цей режим зупиниться, якщо буде активований будь-який бонус або якщо більше не буде обертань.

  7. «Кредит». Представляє доступні засоби, які можуть використовуватися під час ігрового процесу.

  8. У таблиці виплат відображаються символи та їхні значення, бонуси та ілюстровані шаблони.

Символи ігрового автомата

Як вже сказано, символи цієї машини відзначені королевою, фараоном, ієрогліфами і т.д. Персонаж Клеопатри являє собою дикий, який може змінювати будь-який інший знак, крім скаттера. Якщо на екрані є два або більше диких, вони активують виграш.

Скаттер показаний як символ фараона, який помножить виграші на загальну ставку, якщо їх буде не менше 2. Він може випасти в будь-якому місці екрану. Скаттер виплачує будь-який виграш, протилежний іншим, які тарифікуються зліва направо.

Як виграти безкоштовні обертання?

Онлайн-ігровий автомат Riches of Cleopatra надає можливість запустити функцію безкоштовних обертань, зібравши принаймні 3 символи розкиду в будь-якому місці екрану. За збіг трьох з них приз складе 15 фріспінів. Проте, якщо додаткові три іконки з’являться на ігровому полі під час безкоштовних обертань, гравець отримає 15 додаткових вільних запусків.

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits