Ігровий автомат Rock Climber

Пригоди – чи не найчастіша тема при розробці ігор для казино, і не дивно, що Igrosoft, один з авторитетних постачальників програмного забезпечення для онлайн-ігор, вибрав аналогічний напрямок в слоті Rock Climber. Цей геймплей дозволяє юзерам досліджувати гострі відчуття і небезпеки походів по крутих скелястих і крижаних горах в суворих умовах. Юзерів супроводжує скелелаз, якого можна побачити в нижній частині барабанів поруч з його табором під небесно-блакитною ігровою сіткою п’ять на три. Гравцям надаються 9 виграшних ліній, які можна вибрати для досягнення перемог на вершині гори. Rocky Climber побудований з металевою анімацією, яка виглядає як сплав традиційної та сучасної графіки. Фоном гри є скелястий і крижаний гірський схил, на який гравцям слід піднятися. А грати на реальні гроші на автоматах можна в будь-якому закладі серед нашого рейтингу.

Гра в Rocky Climber

Як і в більшості інших слотів Ігрософт, гравцям не надається розкіш змінювати розміри монети. Тим не менш, вони можуть регулювати кількість монет, які є на кожній лінії від одного до двадцяти п’яти. Можна вибрати обертання барабанів вручну або автоматичну опцію, яка дозволяє запускати барабани протягом послідовної кількості обертань. Значки, які використовуються, представляють деякі з основних інструментів, необхідних гравцям для сходження на вершину гори. Ці символи:

  1. Похідні черевики.
  2. Намет.
  3. Прапор.
  4. Сніжинки.
  5. Кирка.
  6. Зелений рюкзак.
  7. Вовняний капелюх.
  8. Мотузка.

Остання позначає символ розкиду і є єдиним знаком в таблиці виплат, який не може бути замінений прапором, який є диким, для завершення виграшних комбінацій. До речі, вам не обовʼязково мати компʼютер, щоб спробувати слот Rock Climber. Адже він відноситься до ігрових автоматів від 1 гривні з мобільного.

Бонуси і виграші

Виплати в цій грі даються в кредитній формі за випадання від трьох до п’яти однакових значків на лінії ставок. Дикий прапор також може формувати власні виграшні комбінації, п’ять з яких дають 2000 монет. Скаттер мотузки використовується для запуску бонусного раунду, який дозволяє гравцеві вибрати п’ять мотузок для альпініста. По дорозі різні призи, такі як безкоштовні обертання і кредити, але раунд закінчується, коли гравець забігає в темну печеру.

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits