…

Ігровий автомат Secret Forest

У дитинстві кожен чув розповіді про чарівний ліс, в якому мешкають незвичайні істоти, і де дивні події можуть статися в будь-який час і з будь-яким відвідувачем. Але ніхто ніколи не вірив у можливість того, що таке місце дійсно може існувати. Насправді воно цілком реально. Компанія Novomatic - розробник гральних автоматів на реальні гроші, довела це гравцям з усього світу, створивши автомат Secret Forest.

Починаючи гру в ігрові автомати з поповненням від 1 гривні, учасники потрапляють в незвичайний світ, населений єдинорогами і деревами, що говорять. На п'яти барабанах і дев'яти лініях виплат, доступних в слоті Secret Forest, розмістилися виграшні символи, і майте на увазі, що кожен з них здатний поліпшити фінансове становище. Варто відзначити наявність відмінної функції ризик-гри, яка дозволяє помножити отриманий приз в кілька разів. На особливу увагу заслуговують деякі конкретні персонажі, яких ви можете побачити в софті. Неймовірно щедрі подарунки можна знайти в відеослоті Secret Forest всюди, оскільки гостинний чарівний ліс радий вітати кожного зі своїх гостей.

Попри те, що через унікальність і оригінальність слот Secret Forest не можна сплутати з іншим представником азартного світу, розробники вирішили додати в гру деякі спеціальні функції і команди, які допомагають вигравати великі грошові призи. Як і в багатьох інших геймплеях, тут ви знайдете дикий символ, який виконаний у вигляді чарівної молодої дівчини. Ця краса не тільки замінює знаки, щоб ви могли завершити виграшну комбінацію, але і примножує всі призи, отримані за її участь, в два рази. Крім усього цього, Прекрасна Дама є найціннішим символом ігрового автомата і повністю відповідає за джекпот. Другою чудовою особливістю є зображення сяючого лісу. Ця чарівна картинка не тільки виводить учасників на рівень бонусної гри, але і збирається з будь-якої лінії автомата. Якщо ви активуєте комбінацію з п'яти таких символів на своїх барабанах, то отримаєте множення виграшу до п'ятисот разів.

Поради та рекомендації

Крім всіх технічних переваг, творці слота не поскупилися на спеціальний раунд, з якого практично неможливо вийти без солідної винагороди. Йдеться про 15 безкоштовних обертаннях, які починаються відразу після появи трьох і більше символів розкиду на п'яти барабанах. Особливої уваги заслуговують деякі специфічні персонажі. Наприклад, Фея примножує суму виграшу до х9000.

Однак тривалість бонусного раунду визначається не тільки слотом, але і долею учасників. Тобто, якщо під час 15 фріспінів на екрані знову з'являться три скаттери, ігровий автомат миттєво додасть ще 15 активних стартів до тих, що залишилися з попереднього бонусу. Ви також повинні знати, що гра автоматично і без запиту гравців примножує кожен виграш до трьох разів. Цей слот може дозволити собі таку вільність, тому що трансформує приз.

 
Інші наші автомати
Краще казино місяця
Реєстрація