Ігровий автомат Secret Forest

У дитинстві кожен чув розповіді про чарівний ліс, в якому мешкають незвичайні істоти, і де дивні події можуть статися в будь-який час і з будь-яким відвідувачем. Але ніхто ніколи не вірив у можливість того, що таке місце дійсно може існувати. Насправді воно цілком реально. Компанія Novomatic – розробник гральних автоматів на реальні гроші, довела це гравцям з усього світу, створивши автомат Secret Forest.

Починаючи гру в ігрові автомати з поповненням від 1 гривні, учасники потрапляють в незвичайний світ, населений єдинорогами і деревами, що говорять. На п’яти барабанах і дев’яти лініях виплат, доступних в слоті Secret Forest, розмістилися виграшні символи, і майте на увазі, що кожен з них здатний поліпшити фінансове становище. Варто відзначити наявність відмінної функції ризик-гри, яка дозволяє помножити отриманий приз в кілька разів. На особливу увагу заслуговують деякі конкретні персонажі, яких ви можете побачити в софті. Неймовірно щедрі подарунки можна знайти в відеослоті Secret Forest всюди, оскільки гостинний чарівний ліс радий вітати кожного зі своїх гостей. Попри те, що через унікальність і оригінальність слот Secret Forest не можна сплутати з іншим представником азартного світу, розробники вирішили додати в гру деякі спеціальні функції і команди, які допомагають вигравати великі грошові призи.

Як і в багатьох інших геймплеях, тут ви знайдете дикий символ, який виконаний у вигляді чарівної молодої дівчини. Ця краса не тільки замінює знаки, щоб ви могли завершити виграшну комбінацію, але і примножує всі призи, отримані за її участь, в два рази. Крім усього цього, Прекрасна Дама є найціннішим символом ігрового автомата і повністю відповідає за джекпот. Другою чудовою особливістю є зображення сяючого лісу. Ця чарівна картинка не тільки виводить учасників на рівень бонусної гри, але і збирається з будь-якої лінії автомата. Якщо ви активуєте комбінацію з п’яти таких символів на своїх барабанах, то отримаєте множення виграшу до п’ятисот разів.

Поради та рекомендації

Крім всіх технічних переваг, творці слота не поскупилися на спеціальний раунд, з якого практично неможливо вийти без солідної винагороди. Йдеться про 15 безкоштовних обертаннях, які починаються відразу після появи трьох і більше символів розкиду на п’яти барабанах. Особливої уваги заслуговують деякі специфічні персонажі. Наприклад, Фея примножує суму виграшу до х9000. Однак тривалість бонусного раунду визначається не тільки слотом, але і долею учасників. Тобто, якщо під час 15 фріспінів на екрані знову з’являться три скаттери, ігровий автомат миттєво додасть ще 15 активних стартів до тих, що залишилися з попереднього бонусу. Ви також повинні знати, що гра автоматично і без запиту гравців примножує кожен виграш до трьох разів. Цей слот може дозволити собі таку вільність, тому що трансформує приз.

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits