Ігровий автомат Sharky

У кожної дитини є мрія стати кимось. Деякі діти хочуть бути космонавтами і борознити безкраї простори космосу, інші хочуть рятувати людей або забезпечувати дотримання закону. Проте переважна частина хлопчиків мріє стати безжальними піратами, які плавають на кораблях в океанах в пошуках золота і коштовностей. З плином часу мрії поступово затьмарюються повсякденними реаліями, які далекі від наукової фантастики і пригод. Проте в Інтернеті є незвичайний ігровий автомат Sharky, створений компанією Novomatic. Цей приклад світу ігрових автоматів на гроші  пропонує згадати старі фантазії і втілити їх в життя! Геймплей пропонує веселу пригоду, трохи небезпечну, трохи кумедну, але дуже привабливу.

У симуляторі є все необхідне для справжнього юзера й навіть більше. П’ять барабанів і дев’ять ліній виплат ігрового автомата Sharky переносять учасників на величезний віртуальний корабель. Попри те, що корабель, пірати і зброя тут намальовані художниками з компанії Novomatic, призи та нагороди в цьому незвичайному місці таки реальні і досяжні. Простіше кажучи, неіснуючий корабель пропонує відправитися в фальшиву подорож й отримати там реальні гроші. Причому – досить багато, як для слотів з мінімальним депозитом! Хіба це не ще одна причина познайомитися з символікою машини і її особливостями? Щоб потрапити в спеціальний раунд слота, учасники повинні створити спеціальну комбінацію. На першому і п’ятому барабанах після обертання у них повинна бути фігура піратського корабля і безлюдного острова. Ця комбінація відкриває 10 фріспінів, під час використання яких ви можете потрапити в бонусний раунд. Якщо пощастить знову побачити піратський корабель на першому барабані, гра перенесе вас на наступний призовий етап, де буде човен з піратом і кілька скринь із золотом.

Безкоштовні обертання і гра на подвоєння

Якщо ви зробите правильний вибір, юзаючи в ігровий автомат Sharky онлайн, то несподівано отримаєте неймовірно великий приз. Але якщо не пощастить, ви отримаєте всього лише скромну премію. Тут також є можливість спробувати гру на подвоєння під назвою «Double». Після кожного виграшу, навіть найменшого і незначного, можна помножити отриману суму, якщо ризикнути в простій картковій сесії, де шанси на перемогу становлять 50%.

Відмінності віртуального судна Sharky

Назву слота Sharky дано автомату з деяким змістом. Емулятор відрізняється незвичайним характером і атмосферою, яка частково формується завдяки спеціальним призам, ставкам і на диво щедрою бонусною грою. На відміну від інших подібних слотів, Sharky схожий на гарячого, неприборканого і безрозсудного пірата, який готовий ризикнути в будь-який момент свого життя і втратити всі свої статки. Цей слот – явний хижак. Він легко з’їдає кожного невпевненого гостя періодичною серією поразок. Але якщо наполегливий щасливий гравець почне юзати в цей ігровий автомат, слот нічого не зможе вдіяти, оскільки спеціальні символи корабля й острова нададуть щасливчикам величезну серію безкоштовних обертань, кількість яких може легко досягати 300.  

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits