Ігровий автомат Sharky

У кожної дитини є мрія стати кимось. Деякі діти хочуть бути космонавтами і борознити безкраї простори космосу, інші хочуть рятувати людей або забезпечувати дотримання закону. Проте переважна частина хлопчиків мріє стати безжальними піратами, які плавають на кораблях в океанах в пошуках золота і коштовностей. З плином часу мрії поступово затьмарюються повсякденними реаліями, які далекі від наукової фантастики і пригод. Проте в Інтернеті є незвичайний ігровий автомат Sharky, створений компанією Novomatic. Цей приклад світу ігрових автоматів на гроші  пропонує згадати старі фантазії і втілити їх в життя! Геймплей пропонує веселу пригоду, трохи небезпечну, трохи кумедну, але дуже привабливу.

У симуляторі є все необхідне для справжнього юзера й навіть більше. П’ять барабанів і дев’ять ліній виплат ігрового автомата Sharky переносять учасників на величезний віртуальний корабель. Попри те, що корабель, пірати і зброя тут намальовані художниками з компанії Novomatic, призи та нагороди в цьому незвичайному місці таки реальні і досяжні. Простіше кажучи, неіснуючий корабель пропонує відправитися в фальшиву подорож й отримати там реальні гроші. Причому – досить багато, як для слотів з мінімальним депозитом! Хіба це не ще одна причина познайомитися з символікою машини і її особливостями? Щоб потрапити в спеціальний раунд слота, учасники повинні створити спеціальну комбінацію. На першому і п’ятому барабанах після обертання у них повинна бути фігура піратського корабля і безлюдного острова. Ця комбінація відкриває 10 фріспінів, під час використання яких ви можете потрапити в бонусний раунд. Якщо пощастить знову побачити піратський корабель на першому барабані, гра перенесе вас на наступний призовий етап, де буде човен з піратом і кілька скринь із золотом.

Безкоштовні обертання і гра на подвоєння

Якщо ви зробите правильний вибір, юзаючи в ігровий автомат Sharky онлайн, то несподівано отримаєте неймовірно великий приз. Але якщо не пощастить, ви отримаєте всього лише скромну премію. Тут також є можливість спробувати гру на подвоєння під назвою «Double». Після кожного виграшу, навіть найменшого і незначного, можна помножити отриману суму, якщо ризикнути в простій картковій сесії, де шанси на перемогу становлять 50%.

Відмінності віртуального судна Sharky

Назву слота Sharky дано автомату з деяким змістом. Емулятор відрізняється незвичайним характером і атмосферою, яка частково формується завдяки спеціальним призам, ставкам і на диво щедрою бонусною грою. На відміну від інших подібних слотів, Sharky схожий на гарячого, неприборканого і безрозсудного пірата, який готовий ризикнути в будь-який момент свого життя і втратити всі свої статки. Цей слот – явний хижак. Він легко з’їдає кожного невпевненого гостя періодичною серією поразок. Але якщо наполегливий щасливий гравець почне юзати в цей ігровий автомат, слот нічого не зможе вдіяти, оскільки спеціальні символи корабля й острова нададуть щасливчикам величезну серію безкоштовних обертань, кількість яких може легко досягати 300.  

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra