Ігровий автомат Sizzling Hot

Ніщо не зрівняється з класикою ігрових автоматів на гривні! І це стосується Sizzling Hot, ігрового автомата онлайн, розробленого компанією Novomatic – одним з найвідоміших постачальників програмного забезпечення в галузі геймінгу. Цей відеослот націлений на те, щоб будь-який юзер отримав задоволення від хорошого випробування, а також забрав приголомшливі призи.

Особливості Sizzling Hot

Sizzling Hot – це безумовно те, про що говорить його назва. Гарячий відеослот, який обпече вам пальці при кожному оберті. Класичний геймплей має в цілому 9 ліній виплат і 5х3 барабани. Таким чином, у гравця є можливість скласти якомога більше виграшних комбінацій. Як вже говорилося, відеослот має класичну тематику. Його графіка дійсно добре виконана, імітуючи ретро-ігрові автомати, які ви можете знайти в казино старої школи. Фон темно-фіолетовий, а барабани заповнені добре опрацьованими класичними символами, які принесуть бажані призи. Щоб запустити слот Sizzling Hot, потрібно знати його іконки:

  1. Лимон.
  2. Вишня.
  3. Кавун.
  4. Слива.
  5. Червоні 7s.

Спеціальними значками є зірки, які виступають в ролі символу розкиду та дають додаткову щедру виплату. 10 іконок розкиду принесуть вам 10-кратну суму ставки, а 5 з них принесуть 50-кратний множник. Щоб зірвати джекпот, слід вибудувати в лінію всі червоні 7. Зібравши 5 з них, ви отримаєте суму, яка в 1000 разів перевищує початкову ставку. Sizzling Hot – це один з слотів з мінімальними ставками, який перенесе вас в минуле і винагородить відмінними призами. Проте тут як в старі добрі часи – потрібно крутитися, щоб отримати відмінний досвід і набити свої кишені численними грошовими призами.

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits