Ігровий автомат Slot-o-pol

Slot-o-pol – один з найуспішніших гральних автоматів на гроші онлайн як на гроші, так і в звичайних казино. Як частина так званої золотої шістки, широко відомої під назвою Mega Jack, цей слот був одним з улюблених гравців з 90-х років. Творцям вдалося відтворити гострі відчуття в преміум онлайн-версії. Ви можете грати в Slot-O-Pol на своєму планшеті, смартфоні або настільному комп’ютері без будь-яких обмежень.

Як виглядає Slot-o-pol і який прибуток він приносить

Розпочнімо з того, що гра зберегла свій зовнішній вигляд ретро-слота, але це жодним чином не робить її старомодною або нудною. Геймплей привертає увагу щедрими виграшами, простими правилами і відсутністю непотрібних складнощів. Всі показники, кнопки і поля зберегли оригінальний зовнішній вигляд салонної гри і бездоганно відтворюють атмосферу 90-х років. Ігровий екран складається з 5 барабанів і трьох рядів на кожному барабані. По обидва боки поля ми бачимо позначення обраних активних ліній. При натисканні кнопки «Лінія» ми можемо активувати потрібну кількість ліній – робимо це поступово, починаючи з 1 і до 21. Під екраном відтворення є «Індекс», що показує суму ставки на лінію, кількість активних ліній, оптимальну ставку, поле прибутку і поточний кредит. Слот-о-Пол пропонує безліч шансів на виграш – не тільки через велику кількість виграшних ліній, але і через значну кількість символів. Ми можемо згрупувати їх за кількістю комбінацій – спочатку ті, які дають прибуток при комбінації з 2, 3, 4 і 5, а потім – з 3, 4 і 5 символів. Та найприємнішим є те, що цей слот відносять до ігрових автоматів від 1 гривні! Символи в першій групі:

  1. Герб з написом «Е». Може замінити будь-який інший символ, крім «$», щоб скласти комбінацію.
  2. Пальми.
  3. Сливова вишня.

Друга група символів включає в себе:

  • коктейль;
  • лимон;
  • ананас;
  • виноград;
  • кавун.

«$» є символом розкиду – він забезпечує прибуток за кожні 3, 4 і 5 знаків на полі. У цій грі також є два бонуси. Перший бонусний рівень – це обертання колеса, яке відкривається на 3, 4 або 5 символах. П’ять знаків кубика активують другий бонусний рівень. Виграші з максимальною ставкою на лінію можуть досягати 200 000 кредитів для герба. Для інших символів сума варіюється від 10 000 до 25 000 і максимум 50 000 для оптимальної ставки.

Як грати в Слот-о-Пол?

У демоверсії сесія починається з кредиту в розмірі 500 000. Граючи на реальні гроші, ви можете внести будь-яку суму, яку захочете. Потім потрібно вибрати суму, яку ви будете ставити на окрему виграшну лінію. Далі – кількість активних ліній, в яких хотіли б брати участь в обертанні. Як тільки ви зробите ці налаштування, буде розрахована остаточна сума ставки. У нас є два варіанти гри – автоматичний і ручний. Після отримання прибутку можна розблокувати рівень для подвоєння його суми.

Як і де грати в Слот-о-Пол?

Слот-о-Пол входить в число ігор, в які ви можете грати на нашому сайті безкоштовно, без внесення реальних грошей, без реєстрації і без заповнення будь-яких персональних даних. Також доступна сесія на реальні гроші. Завдяки доступній оптимізованій мобільній версії ви можете юзати в цей онлайн-слот в будь-якому місці і в будь-який час на своєму смартфоні або планшеті. Ми бажаємо вам чудової гри і щедрих виграшів!

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits