Ігровий автомат Sweet Life

Якщо ви хочете покінчити з цими складнощами сучасного професійного життя, заплутаним особистим і напруженим сімейним життям та просто поринути у світ розваг, то ігровий автомат Sweet Life – найкращий для цього варіант.

Це країна ведмедів, мамо!

Як хтось справедливо зауважив, коли ти в Римі, то повинен вести себе так, як поводяться римляни. Таким чином, в більш широкому сенсі, коли ви відвідуєте країну ведмедів, таку як Росія, це дуже допомагає дізнатися способи життя ведмедя і його стиль! Дизайн Sweet Life простий з привабливими 2D-зображеннями скромних джунглів і досить симпатичним ведмедем Грізлі, що займає більшу частину екрану. Мед тут є паролем, оскільки саме навколо нього обертається весь ігровий процес – в буквальному сенсі.

Як грати в Солодке життя?

Солодке життя – це те, що ми любимо називати стартовим слотом. Не так вже й багато потрібно, щоб знайти тут дорогу. З іншого боку, це також може означати, що існує велика ймовірність того, що ваш інтерес до всієї схеми речей поступово згасне після декількох обертань. Але не розмірковуючи так далеко вперед, пояснімо, на що схожий ігровий процес в ігрових автоматах на гроші. Слот в основному являє собою сітку з 5 барабанів (по 3 ряди кожен) і 9 фіксованих ліній виплат. Ніхто не говорив, що цей мед буде безкоштовним! Тому краще докласти по-справжньому хороші зусилля, перш ніж ви зможете мріяти про те, щоб облизувати банки з неймовірно солодким медом. Якщо ви добре розбираєтеся в індустрії ігрових автоматів і її традиціях, то повинні знати, що більшість слотів з 9 лініями дозволяють робити ставки від 10 копійок до 2 грн (в залежності від місцевої валюти гравців). Солодке життя не є винятком з ігрових автоматів з мінімальним депозитом. Таким чином, загальна сума, яку ви, замаскований під гігантського ведмедя, що полює за медом, можете поставити за спін, становить 18 грн. Враховуючи, що це гра 15-річної давності, ви повинні були це передбачити. Звичайно, 9 ліній виплат не можуть запропонувати нічого особливого, крім рідкісних комбінацій і мізерних джеків. Але все ж джекпот в 5000 монет не може не радувати. Є тут і спеціальні знаки:

  1. Дикий – ведмідь. Сам по собі він не приносить виплат, але, безумовно, може допомогти розібратися в безладді сирих комбо. Такі комбінації також розблоковують рідкісні функції азартних ігор.
  2. Символ розкиду – вулик. Збирає комбінації, незалежно від розташування символів на лініях виплат.

Підсумки

Звичайно, Sweet Life – це сильно урізана версія самої концепції ігрових автоматів. Але десь геймплею, схоже, не вистачає харизми. Тема російського ведмедя також здається застарілою, а графіка, схоже, не відповідає сучасним технологіям. Виплати, на жаль, теж не дуже великі. Тим не менш, ми, безумовно, рекомендуємо Sweet Life всім і кожному, хто хоче дізнатися, що таке ігрові автомати. У цьому-то і вся справа.

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits