Ігровий автомат Zoloto Partii

Золото партії – це ігровий автомат в патріотичній російській тематиці від Unicum. Слот має ретро-ностальгічну атмосферу і червоно-золоту колірну гамму з класичною музикою радянської епохи. Символи на барабанах пов’язані з історією Радянського Союзу, такі як державний герб, логотип Олімпійських ігор 1980 року, банкноти газети «Правда» та інші класичні знаки. Гравці гральних автоматів на гроші можуть насолоджуватися обертанням 5 барабанів з 21 лінією виплат, включаючи дикі іконки та бонусні ігри. Пориньте в російську культуру, щоб насолодитися цим патріотичним і ностальгічним ігровим автоматом, зануреним у часи Східного блоку.

Повертаючи час назад

Цей ігровий автомат має 21 лінію виплат, і ви можете грати стільки, скільки вам подобається, на кожному обертанні, щоб забезпечити більшу гнучкість. Ви можете легко змінити свою ставку, натиснувши на відповідну кнопку в нижній частині екрана, щоб поставити до 10 кредитів на лінію виплат та отримати максимальну загальну ставку в 220 кредитів за спін. Також можна автоматично розігрувати свої обертання, натиснувши відповідну кнопку. Повторне натискання зупиняє команду. Також можна вибрати «Максимальна ставка», щоб поставити максимальну суму за спін, не переглядаючи доступні варіанти. Золото партії містить кілька пам’ятних музичних композицій на тлі золотого століття Радянського Союзу. Вам потрібно зібрати як мінімум 3 однакових символи на активній лінії, щоб отримати виплату відповідно до таблиці. Тут багато цікавих знаків, в тому числі герб Радянського Союзу, традиційні автомобілі ЗАЗ, банкнота в 10 рублів і супутники. Існує також символ джокера, який виступає як дикий.

Здобуті в Радянському Союзі гроші

Граючи в ігрові автомати з поповненням від 1 гривні, зоокрема в Zoloto Partii, ви можете розраховувати на пристойні виплати. Найбільш високооплачуваним символом є емблема Радянського Союзу, яка приносить до 10 000 монет за збіг 5 іконок. Виплати переміщаються вниз по таблиці до нижнього платіжного символу, який присуджує до 300 монет за 5 знаків. Символ Джокера є диким, що означає, що він може замінювати всі інші для створення додаткових виграшних комбінацій. Всякий раз, коли ви виграєте, то можете поставити свої гроші на подвоєння 50/50. Кремлівські куранти розділені на червону і синю секції. Просто виберіть один з розділів і почекайте, поки стрілка зупиниться. Якщо стрілка зупиниться на вашому виборі, ви подвоїте свій виграш, але якщо вона впаде з іншого боку, то втратите виплати від цього обертання.

Бонусні банкноти і сателіти

Якщо ви одночасно обертаєте 4 або 5 рублевих банкнот на барабанах, то запускаєте бонусну гру. Ви перенесетеся на новий екран з традиційним розташуванням російських зображень, а також 4 спеціальними конвертами. Інші предмети на екрані включають класичний телефон, портрет Леніна, чайник і склянку чаю, щоб вивести російську атмосферу на передній план гри. Ви повинні вибрати один з конвертів, щоб забрати грошову винагороду, заховану всередині. Більшість конвертів містять гроші, але один з них порожній і закінчує раунд. Якщо ви обертаєте 4 або 5 сателітів, то починаєте інший бонусний раунд. Під час цього раунду ви повинні відправити супутники з землі на вибрані планети, щоб встановити червоний прапор. Ви можете розмістити прапори на Місяці, Марсі, Сатурні та Венері, щоб отримати бонусні нагороди. Але якщо супутнику не вдасться дістатися до планети, раунд закінчується.

Російська ностальгія

Золото партії – цікава гра з сильною нішевою тематикою. Проблема в тому, що тема буде проходити через голови багатьох людей, і багато гравців не будуть знати, на що вони дивляться, коли йдеться про традиційні національні автомобілі та емблему Радянського Союзу. Проте загальний ігровий процес, музика і стиль сподобаються любителям інтригуючих ігор з великою кількістю виграшних можливостей. Бонусні сесії дають хорошу різноманітність і пропонують додатковий рівень інтересу, водночас як азартна гра надає новий спосіб ризикувати «подвоєнням» кожен раз, коли ви виграєте. Деталізація графіки і патріотичний настрій слота вражають, так що цей цікавий ігровий автомат безумовно варто спробувати.  

Інші наші автомати

Демо
Alcatraz
Демо
Aztec Gold
Демо
Book of Ra
Демо
Champagne
Демо
Chukchi Man
Демо
Columbus
Демо
Crazy Fruits